teisipäev, 26. september 2017

Rasedamärkmik

Juhtusin täna nägema TV3 uudistes lõiku naisest, kes kogub oma projektile - Rasedamärkmik raha. Kuna see videolõik oli nii sümpaatne, siis otsisin selle kohe internetist Hooandja.ee lehelt ülesse ja tahtsin lähemalt tutvuda. Millega siis täpsemalt tegu on?

Getter ehk siis antud loo peategeleane on tulnud oma raseduse ajal puhtalt praktilisele vajadusele lähtuvalt ideele luua rasedamärkmik, et panna kirja oma mõtted või nagu ta ise täpsemalt on kirjutanud:" Naine vajab raseduse ajal kaaslast, kellele loota, kes annab nõu, kuulab ja lohutab, elab rõõmsalt kaasa ning on lihtsalt olemas. Märkmik on hea sõber, kes ei kritiseeri ega anna hinnanguid, vaid võtab kõik vastu, toetab ja julgustab olema positiivne, õnnelik ja usaldav."


Kuvatõmmis Hooandja.ee

Minu arvates on Getteril täitsa õigus, raseduse ajal on tähtis hoida oma mõttemaailm positiivsena ja muidugi on kasulik kohe kirjapanna oma igapäeva muutused, et neid hiljem võrrelda oleks võimalik. Läbi Hooandja kogubki Getter toetust, et rasedamärkmik välja anda. Hetkeseisuga on 3900 €-st koos juba 3369 €-i ehk  vaid väike osa on veel puudu.

Minu mainitud TV3 Uudiste lõiku saab vaadata siit.

Kutsun ülesse vahvat ideed toetama ning oma panus sellesse andma. Tutvu lähemalt rasedamärkmiku ideega siit. Kuidas teile selline rasedamärkmiku idee tundub?

Lähen otsin oma id-kaardi kohe ülesse ja annan ka oma panuse ja kui märkmik ilmunud on, siis teen sellest kindlasti uuesti juttu :)


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...