neljapäev, 19. jaanuar 2017

Minisünnipäevade kleebised

Täna jäi mulle Facebookis silma uus toode - minisünnipäevade kleebised. Kuna ma pole enne midagi taolist näinud, siis kuidas muidu, kui tuli minna uudistama, mida need endast täpselt kujutavad.

Kindlasti tähistavad enamus lapsevanemaid lapse sündides tema igat minisünnipäeva, tavaliselt 1 aastaseks saamiseni. Traditsioonid on erinevad, kes teeb tordi ja kutsub külalised või kes istuvad lihtsalt vaikselt pereringis, aga üks mis kindel, enamasti tehakse sellest päevast mälestuseks pilt, pärast ju hea vaadata, kuidas laps vahepeal arenenud ja kasvanud on.

Mina olen aastate jooksul näinud palju erinevad aksessuaare, mida minisünna pildistamiseks kasutatud on, aga selliseid kleepse, millest kohe juttu teen, mitte.

Kodult kodule, just nii on selle vahva brändi nimi, on välja mõelnud minisünnipäeva tarbeks väiksed kleepsud. Ehk igakord, kui uuel minisünnipäeva kuul pilti teed, siis saab neid armsaid kleepse kasutada. Valikus on kahte sorti - poistele sinised ja tüdrukutele roosad. Väikse poisi emana, meeldisid mulle just need poisile mõeldud lipsud, kõige enam :)


Minu arvates vahva idee ja hea meelega oleks nad varem nii 2,5 aastat tagasi ise avastanud :) Aga, kui endal kohe kleebised kasutust enam ei leia, siis see oleks hea katsikukingitus ju.

Ja neile, kellele minisünna kleebised ka meeldisid, siis need on leitavad siit e-poest või muu infoga saab kursis hoida ka nende Facebooki lehel. Ja sinna tasub vaadata, sest just praegu on Kodult kodule Facebooki lehel käimas jagamismäng, kus võitja saab ise endale sobiva komplekti valida ning lisaks ka Isablogi Henry raamatu, mängu leiad ülesse siit.

Lisan infoks, et jagades postituse viidet Kodult kodule tegijatega, sain teada, et just poistele mõeldud kleebiseid on oluliselt rohkem ostetud. Kuidas teile tundub, kas poisse on rohkem sündinud või on meeldivad armsad lipsud lihtsalt rohkem?

Ja muideks antud ettevõte puhul on tegemist pereettevõttega, mille eestvedajateks olevad Kerlit ja Silver kasvatavad kolme poissi. Vahva, et selliseid aktiivseid lapsevanemaid, meil Eestis on.
Edu teile ;)

Pildid Kodult kodule Facebooki lehelt

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...