neljapäev, 1. detsember 2016

Kiri jõuluvanale

Head detsembrikuu algust!

Mul on mõtted juba sellest nädalavahetusest jõuludel, kes ehk on tähele pannud, siis jõulukuuks on blogis ka veidi teine kujundus, loodetavasti meeldib teile :)

Aga sellest ei tahtnud ma rääkida, vaid hoopis uurida, teilt lapsevanemad, kas teadsite sellisest võimalusest - tellida oma lapsele jõuluvanalt personaalne kiri? Kui ei siis, nüüd saan teid kurssi viia, sest nädalavahetusel leidsin, et selline teenus on täitsa olemas.

Mäletan, et ise väiksena sain ka kunagi sellise kirja, see oli küll inglisekeelne, aga tean, et see on mul siiani alles, sest see tundus ikka nii mõnus -  jõuluvana kirjutas just sulle Ja nüüd aastaid hiljem, ise lapsevanem olles, tahaks ka oma lapsele sellist toredat üllatust teha. Kahe aastasele on küll, seda veel ehk vara tellida, sest ega ta sellest nagunii veel midagi aru ei saa, aga miks mitte vanematele lastele?

Kel huvi, siis leidsin kolm erinevat teenusepakkujat, kelle seast saab omale meelepärasema valida,
valikus on erineva kujunduse, sõnumi ja lisadega kirju. Hinnad algavad 4-st eurost.

Leiad siit:
Loodetavasti oli teil sellest postitusest kasu?  Kas ise väike olles saite ka kunagi jõuluvanalt kirju? Oleks vahva teie muljeid lugeda :)Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...