neljapäev, 8. detsember 2016

Ööd on meil mustad!

Juba tükk aega tagasi tahtsin ma rääkida meie Eesti pimedamast poolest ehk sellest, et sügise saabudes tuleb meil pimeaeg ning enda turvalisuse tagamiseks on mõistlik end igati nähtavaks teha. Ja nii kuu-kaks tagasi otsisin alternatiive toidupoodides müüdava helkuri osas, et oleks küll helkur, mis vastav kehtivatele nõuetele, aga näeks ka äge välja.

Päris seda, mida ma tahtsin, seda ma ei leidnud ja nii leppisin ma lõpuks Koduekstrast ostetud helkuritega, mõnusam neist oli lapsele ostetud Päkapikk.Küll, aga leidsin ma pooleldi :) mu tingimustele vastavad helkurid ehk ägedad helkivad aksesuaarid, neid ei ole kehtivaid turvatingimusi, aga see ei sega neid kasutamast. Ja mõtlesin, et jagan oma leide täna ka teiega.

Esiteks jäi mulle silma STRIDER, kusjuures hetkel on neil kuni jõuludeni triigitavad kujundid - 10% ja transport tasuta alates 5 tootest. Toodetega saab lähemalt tutvuda siin. Ja mõned minu lemmikud:


Kuvatõmmis - Rebane - Lumehelves - Käpa jälg - HirvJa minu eriline lemmikleid on Krentu Helkivad ripatsid, all piltidel minu lemmikud, tema tootevalikust. Teiste ripatsitega saab tutvuda siin.


Vihm


Kiil


Ornament


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...