pühapäev, 16. oktoober 2016

Ilumessilt lapsele

Eile käisin taas Ilumessil, tundub, et see hakkab lausa traditsiooniks saama. Tavaliselt lähen sinna kindla eesmärgiga, kas on midagi otsa saanud ja vaja uut või olen avatud uutele leidudele. Enne messile minekut üritan veidi eeltööd teha, et messipakkumistega veidi rohkem kursis olla ning nagu ikka hoian silmad lahti ka lastele pakutu osas.

Mõtlesin, et näitan ära tänase saagi ning ühtlasi on mul praeguses postituses hea võimalus rääkida nüüd lähemalt kevadel Ilumessil ostetud toodedest, mis olid mõeldud pojale, kuna tükk aega on need kasutuses olnud ja isiklik kogemus olemas.

Enne veel kiirelt oma eilsetest ostudest, kuna siin on tegu ikkagi lastele mõeldud blogiga, siis väga pikalt neil ei peatu, selleks on teised blogid :), aga lihtsalt mainin oma ostud ära, kuna kel huvi siis veel täna peaks olema loodetavasti samad messipakkumised.Ehk siis minu ostud:
  • ei saa ma Frooshi boksist ilma sealt ostmata minema, nii ka seekord, kuna neil oli hea hinnaga messipakkumine 3 pudelit 6 €-ga. Minu lemmik on "Ugly, but lovable", kusjuures Frooshi toodetes on 100% puhas vili, ei mingeid kontsentraate, säilitus - ega lisaaineid. Emana olen ammu heaks kiitnud ja julgelt joome terve perega :) PS! Piilu siia. 
  • Eesti blogi auhindadel oli mul kinkekotis selline toode nagu BlanX White Shock hambapasta, olin oma esimese proovimisega rahul ning olin huvitatud uute ostmisest. Tegu on igapäevaseks mõeldud valgendava hampapastaga. Messihind 2 tk 9 €, väärt ost. 
  • Mimoto 2 näomaski (mul 1 tk hind 1.50 €) + 1 tasuta ehk 3 € kokku, vat need olid uued põnevad leiud, näiteks ostsin kuld + mesilasmürgi ning teoekstraktiga. 
  • Milani kosmeetika - kontuurimispliiatsid 6 € ja meigisvamm (olen vist viimane, kellel seda polnud) 5 €. 

Lisaks pildike neile, kellel väiksed tütred. On teil kogemusi Snails küünelakkidega? Mu õde ostis just need samad väikestele tüdrukutele mõeldud küünelakid, hõlpsasti veega maha pestavad, ohutud keskkonnale ning lastele, 1 tk 7 €
Ja nüüd oma kogemuste juurde ehk tooted, mida olin juba varem lapsele ostnud ja millest tahtsin kirjutada. Näiteks kevadel sain lapsele sellise brändi nagu Splat lastele mõeldud naturaalse õuna ja banaani maitselise hambapasta. See oli otsa saanud ning kuna laps keeldus uue valitud hambapastaga hambaid pesemast, siis oli kindel plaan uus osta. Seekordne valik osutus vanilje maitselise hambapasta kasuks. 


Hambapasta sobib vanuses 0-3 aastat, tegu on komplektiga, kuhu kuulub lisaks ka silikoonist näpuhari. Kuna meie väikemees peseb ise oma hambaid Rockee jonnipunn-hambaharjaga, siis kindluse mõttes on hea näpuharjaga hambad üle teha. 

Splat Junior hambapasta on loodud spetsiaalselt kergesti haavata hambaemaili hoolduseks, ei sisalda sahharinaati eha kunstlikke suhkruasendajaid. Magusainena kasutatakse ksülitooli ja Jaapani lagritaekstrakti. Allaneelamisel on hambapasta ohutu ning ei sisalda fluoriidid. 

Minu lapsele see igatahes sobib ning kuna toodet olid taas messil hea hinnaga müügil, komplekti hind 5 €, siis läks taas ostuks. 

Kevadel Ilumessile minnes oli mul kindel eesmärk lapsele uus pesugeel osta, kuna algselt ostetud Hippi oma hakkas mulle endale lõpuks nii vastu. See pidi olema küll lõhnavaba, aga sellel oli ikka selline spetsiifiline lõhn, seega olin avatud uutele valikutele ning otsustasin proovida BABE Pediatric Bath Geli. Tegu on pehmendava toimega dušigeeliga, mis ei kahjusta beebide ja laste õrna ning tundlikku nahka, ei ärrita silmi ning nahka. Tagab loomuliku niisutusasmte ning kaitse, pehmendab ja rahustab nahka, parabeenivaba ja hüpoallergeeniline.

Ja nüüd mitu kuud hiljem, ei ole ma oma senist ostu kahetsenud - peseb korralikult, nagu lubab, ei mingit silmade ärritust ning naha kuivust ning mis mulle veel meeldib, on selle lõhna ei ole mulle veel vastu hakanud. Vaatasin, et ka messil olid nad taas müügil 500 ml 15 €, sellest jätkub pikaks ajaks. 

Lisaks sain ma prooviks BABE erinevate kreemide miniversioone, lapsele näiteks niisutava ihupiima ja shampooni, mis samuti oma tööd korralikult tegi. Mulle igatahes tundub, et tegu on väärt toodetega. Olin enne ka BABE-st kuulnud ning näiteks Lastehaigla ujula riietusruumist :) testereid saanud, aga ühekordne kogemus pole päris see, kui pikemaajaliselt mõnda toodet kasutada, siis saab ikka selgeks, kas sobib või mitte.Igatahes oma kogemuse põhjal julgeksin Splat hambapastat ning BABE tooteid lastele kindlasti soovitada. Kas teil on kogemusi nendega? Ning mida teie Ilumessilt ostmas käite, mind huvitaks just lastele mõeldud toodete osas? 

PS! Homme kell 12 läheb lukku MiaPuPe kaisulooma loos, kes pole veel osavõtnud, siis võib seda julgelt teha veel, loosi leiad SIIT! Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...