esmaspäev, 17. oktoober 2016

Igale lapsele oma kaisuloom - loos on lõppenud!

Nädal aega tagasi rääkisin loo oma lapse kaisuloomast ning ühtlasi läks käima MiaPuPe kaisulooma kingiloos, kus seekord lubasin välja loosida koguni kaks võitjat, vaata meenutuseks postitust siit.
Armad kaisuloomad sobivad kingituseks - katsikule, sünnipäevaks või noh tegelikult ei olegi erilist sündmust vaja, et igal lapsel oma kaisukas oleks, on ju õigus?

Täna kell 12.00 läks loos lukku ja nüüd on ehk piisavalt põnevust olnud ja viimane aeg on kellegi päev kordaläinuks lugeda ning võitjad välja kuulutada :)Mängust osalejate kaisulooma soove oli seinast-seina, küll aga võitjateks tulnud lugejate sooviks olid Fantaasialoom ja Roosa kaisujänes, armsad, kas pole? Võitjad, äkki tundsid oma soovid nüüd ära :)Nagu ikka, et loosimine oleks aus ja et te ei arvaks, et ma endale meelepäraseid võitjaid ise välja valiks, siis kasutan Random.org abi ning koos õnnestus välja valida sellised nimed nagu:  

Jaana Lumi ja Evely Haaviste
Palju õnne teile! 

Võtan teiega ühendust ning räägime, kuidas oma kaisukad kätte saate. Aitäh osavõtjatele ning suur tänu MiaPupele :) Kellel seekord ei vedanud, siis alati saab oma tellimuse ise nende lehelt teha. 


Pildid MiaPuPe kodulehelt

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...