kolmapäev, 28. september 2016

Zara Home lastele

Eelmisel nädalal avati Tallinnas Zara Home ja nagu õigele sisustuspoele kohane, on seal ka tooteid lastele. Kes Sinulaps Instagrami jälgib, siis teab, et jõudsin seal juba uudistamas käia, kaks korda isegi, kui aus olla. Kuna mulle meeldis, mida ma seal nägin, siis tänane postitus on mõeldud selleks, et ka teie silmaringi avardada, kui te seda ise juba teinud pole :)

Zara Home asub Ülemiste Keskuses, kohe esimesel korrusel, peauksest sisenedes vasakul H&M-i poe kõrval. Esmapilgul tundus, et kuigi pood ise on küllalti suur ja seda ka sortiment, siis ehk oli see liiga lai ja ebamugav on toodetega tutvuda. Vähemalt mulle tundus, et korraliku ülevaate saamiseks peab ikka tükk aega aega varuma. Aga tegelik põhjus oli ikka selles, et esimese külastuse tegin koos lapsega, kes teadagi, et taha eriti paigal püsida. Ühesõnaga oma teisel külastusel sain tootevalikusse rohkem süveneda ja esialgne veidi kehv emotsioon, asendus tunduvalt positiivsemaga.


Pildid Zara Home poest


Aga miks ma sellest Zara Home poest ikka räägin, on tegelikult seepärast, et mul on hea meel, et selline pood avati, kuna nii mõndagi oli seal mulle meelepärane, näiteks tekstiili valik - voodipesu, pehmed kätte- ja saunarätikud, erinevad tekikesed. Lisaks põnevaid lastetoa aksessuaare ja lastele riideid ja jalatseid. Samuti leiab sealt kindlasti vajadusel katsiku või sünnipäevakingi.

Kusjuures, panin tähele, et paari päevaga olid osad kihvtid asjad juba otsa saanud, aga sellest pole hullu, sest kes veel ei tea, siis Zara Home-il on ka eestikeelne koduleht, kust vist kõiki poes olevad ja rohkemgi veel, osta saab. kodulehe leiab siit. Ja usun, et poes olevat valikut ka täiendatakse.

Kui tavaliselt olen teinud e-poe tutvustuse, siis ka olen näidanud, millised on minu lemmikumad tooted, siis seekord ei ole mingi erand ning siin on mõned mulle silma jäänud ja armsad asjad. Pean ausalt tunnistama, et ilusaid asju on nii-nii palju ja väikest valikut teha oli keeruline. Ning vabandan, ka, et jällegi tundub, et enamus asju on seotud tähtedega, no kuidagi ei saa veel sellest haigusest lahti.Näete ise, kui armsaid asju Zara Homest soetada saab, kui nad oleks juba 2 aastat tagasi Eesti turule tulnud, siis oleks ma vist enamus tekikesi ja käterätikudi poja jaoks just sealt soetanud. Kuna ületarbida pole ka mõistlik, siis pean nüüd lihtsalt ootama, kuni mõni asi välja vahetamist vajab.

Kuigi postituse teemaks olid lastele mõeldud tooted, siis tegelikult leiab uuest poes kõike, mis kodusisustusega seotud on ja soovitan kindlasti võimalusel vaatama minna või siis kodulehel ringi vaadata. Ahajaa, see oli üle hulga aja üks paremini lõhnavaid poode :) 

Kas olete juba Zara Homes käinud ja oma kõige väiksematele sealt midagi leidnud?Pildid Zara home lehelt
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...