teisipäev, 2. august 2016

Valmistume lasteaiaks - sildistame riided

Mõtlen vaikselt juba poja lasteaeda mineku peale - tavaliselt on rühmas vähemalt 16 väiksest last ja kuna lasteaia varustuse hulgas peaks lisaks oma riietele olema varuriided, siis on suur tõenäosus, et riided võivad laste vahel vahetusse minna. Ja minu arvates on vist osades kohtades isegi nõue, oma riided ära märgistada?

Igatahes mõtlesin, et õige aeg oleks ära osta nimesildid.  Olin teadlik, et Minukleeps.ee-st peaks selliseid nimesilte saama ja läksin uurisin asja.

Nad pakuvadki kahte sorti nimesilte - kleebitavaid, mida saab kleepida põjimõtteliselt igale poole, alates kotist, jalatsiteni välja ja riidele triigitavad ning igaüks saab teha omale sobiva kujunduse, valida saab tausta, nime fondi, suuruse ja lisada pilte. Mänguruumi on piisavalt ja nii sain omale meelepärased sildid tehtud.

Küll, aga ei suutnud ma otsustada, kumb variant parem oleks, viis valisin mõlemad nii kleebitavad ja triigitavad, et ära testida ja kindlasti leiavad nad meil kasutust. Kujunduse tegin ka erinevad, veidi lihtsama ja teiseks lõbusama taustaga väikse rulapoisiga. Kokku läks see lõbu koos saatmisega maksma 5,9 €, mis on täitsa hea hind, lisaks on neil praegu ka soodustused.


Esimesed katsetused triigitava nimesildiga on tehtud ja paar jopet said endale märgituse juba külge. Triikimise juures tasub tähelepanelik olla ja mitte väga kuuma triikrauaga silti hõõruma hakata vaid kergelt triikraud sildile ja valmis.
Millised on teie ettevalmistused lapse lasteaeda minekul? 
Kas plaanite ka oma lapse asjad "sildistada" :) Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...