pühapäev, 3. juuli 2016

Uued suvemaitsed

Suvi on ikka nii-nii mõnus aeg, mis siis, et praegu sajab õues vihma. Aga jah, viimasel ajal eriti blogisse ei olegi jõudnud, oli ju pikk Jaani nädalavahetus ja siis uuesti linna- ja tööeluga kohanemine.

Paar päeva tagasi saatis Farmi meile maitsmiseks uusi suvemaitseid, proovin nüüd taas asjalik olla ja teen teile ka väike tutvustuse. Kuna samal õhtul olid meil külalised, siis mõtlesin, et proovime kõik koos ja saan nii ka teiste maitseeelistustes aimu.
Aga esmalt, mis põnevat siis testimiseks oli?

Uus Farmi jogurtismuuti sari, (alustame pildi vasakust äärest)

Kõik jogurtismuutid on e-ainete vabad ja sisaldavad 13-14% erinevaid vilju ja on 1% rasvavabad.

Et meie degusteerimist veidi lõbusamaks teha, siis alguses ma tooteid ise ei näidanud, vaid lasin maitsa ning arvata, millega täpsemalt tegu on ning hinnang anda, mis meeldis enam ja mis mitte.

Lõbu oli igatahes laialt, lemmiku osas meil maitsed enam-jaolt ühtisid ja ülekaalukalt oli kõigi lemmik Banaani-mango-ananassi-granadilli jogurtismuuti.


Teist ja kolmandat kohta jagasid rõõmsalt Mustika-banaani-kaera-chia seemnetega ja Vaarika-banaani-õuna-piparmündi ning vähim meeldis Rjaženika, mis on ka tegelikult arusaadav, kui on ikka maitsmiseks head jogurtismuutid ja siis hapupiim (mitte et ta halb oleks olnud :))


Mis mulle nende jogurtismuutide juures enim meeldis? Just see, et neisse olid lisatud lisaks marjadele-puuviljadele juurde ka muid komponente - kaera ja chia seemneid. Nii on võimalik ühest joogist kätte saada igati kasulikke vitamiine.

Olen hooti ise suur smuutide tegija, aga selle hea joogi valmistamine on paras mökerdamine ja tüütu ning seepärast näen ise ennast neid uusi jooke kindlasti edasi tarbimas.

Ja lisaks sellele neid on mugav kaasa võtta, tavapärasest 1 liitrisest purepakist on nad väiksemad 750 grammised, nii ei ole nad väga rasked kätekotis tassimiseks. Mõnus suviste maitsete nautimiseks tööl või rannas. Ja juba olen neid ka poes müügil näinud.

Mis puudutab, aga Rjaženkat, siis usun, et see on kindlasti lemmik inimesele, kes armastaks hapupiima või keefirit. Lisaks vaatasin, et sellest annab teha kama või näiteks külmi suppe. Minu viimase aja avastus on Okroška, mida olen tööl lõunapausidel söönud ja hea meelega tahaks ise seda kodus teha proovida. Kel huvi, siis leidsin Ragne blogist Kokkama.ee retsepti, mida lähiajal kindlasti katsetan, tuleks ainult soojad ilmad ruttu tagasi :) 

Kas teie olete juba Farmi uusi jogurtismuutisid proovinud? Milline on teie lemmik maitse?


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...