pühapäev, 17. aprill 2016

Sinilillekampaania

Juba teist aastat on minu esimene kevadine sinilill pärit sinilillekampaaniast. Kes pole kursis, millega täpsemalt tegu, siis alates 2014 aastast viib Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing koostöös Naiskodukaitsega läbi sinilillekampaaniat, mille raames kogutakse sinilille müügiga annetusi haavatud saanud kaitseväelastele. Loe rohkem siit.

Kaunis :)

Kahel eelneval aastal on kogutud annetusi ligi 170 000 euro ulatuses, millega on toetatud kõnniabiseadme ja teiste taastusraviseadmete seotamist Ida-Tallinna Keskhaigla taastusravikliinikule.

Sellel aastal on plaanis toetada Pärnu Haigla Taastusravi-ja heaolukeskust lihasjõutreeningu seadme soetamisel ja Eesti Füsioterapeutide Liidu nende eriaala spetisalistide koolituste korraldamisel. Veel soovib ühing toetada MTÜ Peaasjad tegevust noorte vaimse teemade kaasaegsel ja avatud käsitlemisel.

Miks ma sellest täna kirjutan, aga seepärast, et tänu väiksele sinilillele või käepaelale saavad abi vaprad isad-emad, kes on seisnud meie julgeoleku eest.

Sinililli saad soetada Selveri ja Rahva Raamatu kauplustest, R-kioskist, T-pileti kassast Tallinnast ja tartust, Olerexist, Tallinna Lennujaamast ja ka Naiskodukatse käest või tee oma annetus Annameau kodulehel siin

Kas sul on juba oma sinilill?


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...