esmaspäev, 18. aprill 2016

Minu tuba

Juba rohkem, kui nädal aega tagasi, käisin ka Lasteasjade kevadturul. Turu infoga tutvudes jäi mulle silma uus skandinaavia päraseid tooteid müüv ettevõte Minu tuba.

Kuna turupäeval oli mul üsna kiire, siis väga kohapeal nende toodetega tutvust teha ei õnnestunud. Küll, aga tegin seda täna põhjalikumalt, nähes, et nad on oma e-poe ka avanud.

Nagu juba mainisin, siis tooted on skandinaavia stiilis ja tegu on ainult lastele suunatud tootevalikuga. Minu toast leiab armsaid sisustustooteid lastetuppa, näiteks nagisi, postreid, kleebiseid, lampe, hoidmiseks paberkotte ja patju. Mõned näited, mis kindlasti tee meie koju leiaks.

Nüüd põnevate leidudeni, mille leidsin mänguasja valiku alt, seal oli lennuk ja rallitaja. Tegu on tugevast papist mängimiseks mõeldud lennuki ja ralliautoga, mida saab ise kaunistada ja edasi arendada. Põnev vaheldus tavapärastele plastmassist mänguasjadele, kas pole?

Minu toa valik on küll veel väike,  aga juba on ühtteist põnevat, mis kindlasti iga lastetoa huvitavaks teeks. Usun, et peagi on nende tootevalik suurenemas.

Ahjaa, nende valikust leiab ka Tafelgut teesi, mida tahaks juba ainuüksi purkide pärast osta. Mine vaata järele.

Mis minusse puutub, siis arvan, et tegu on ühe e-poega, millel mina kavatsen silma kindlasti peal hoida. Ning mul on hea meel, et skandinaavia stiilis lastetoa sisustust ja mänguasju müüvate ettevõtete valik on taas suurenenud. Mida rohke, seda uhkem.

Minu tuba tegemistega saab kursis olla nende Facebooki lehel ja Instagramis

Kui sulle ka meeldib skandinaavia stiil, siis vaata blogis varem olnud postitusi siit.Pildid pärit Minu tuba kodulehelt

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...