kolmapäev, 20. jaanuar 2016

Emme, palun veel!

Eelmisel nädalal tõi kuller meile sinise kotikese Farmilt, seekord oli maitsmiseks uued tooted - täispiimast keefir ning Crème Brùlèe maitseline puding.

Ausalt, oli põnev uute toodetega tutvust teha, kuna meie pere on suur keefiri sõber. Seda piimatoodet tarbime igapäevaselt tavaliselt õhtusöögi kõrvale või ka muidu nn vahepalaks. Näiteks meeldib mulle teha lihtsat keefiri-marjajooki ja klassikalist kama. Piima kasutame üldiselt vaid hommikul kohvi peale panekuks või ka vahel harva söögi kõrvale.

Ka lapsele on keefiri joomis harjumus külge jäänud. Hea näide on all oleval pildil, kus tahtsin teie jaoks keefirit pildistada, siis oli väikemees ka kohe platsis ja juua soovimas :)
Farmi uue keefiri juurde tagasi tulles, siis see on täitsa hea maitsega, jook on konsistentsilt mõnusalt paks ja kreemjas, just selline nagu minu arvates üks õige keefir olema peab. Nagu tutvustuses kirjas, siis keefir on tehtud traditsioonilisest ja vähetöödeldud täispiimast, selle rasvasisaldus on varieeruv ning omane naturaalsele talupiimale - mõnikord rohkem, teine kord jälle pisut vähem, jäädes vahemikku 3,8 - 4,2%. Mina algselt veidi kartsin täispiima infot lugedes, mida see mu seedimisega teeb, kuna mu kõht kõike piimatooteid väga ei talu. Aga huvitavalt kombel keefiri puhul oli kõik normaalne.

Kusjuures mu meesperele oli see keefir eriti meelepärane, paaril viimasel poeskäigul on piimatoodete riiulist seda keefirit juba otsitud, aga ehk see pole veel poodi jõudud?

Ahjaa, peale selle on uudne ka pakikujundus. Kuna pure-pakid võtavad tühjana palju ruumi, siis tuleks nad ruumi säästmise pärast kokkuvoltida. Usun, et paljud ka nii teevad, kuigi see võib vahel tüütu ja aeganõudev olla.

Uuel Farmi keefiril on aga ka selles osas uus lähenemine nimelt on paki külgedel voltimisjooned, mis lihtsustavad nüüd kokkuvoltimist. Nii saab kiiremini ja paremini pakk kokku volditud, võtab see prügi hulgas vähem ruumi ja mis eriti hea, siis tegelikult nii saab ka keefirit ennast paremini pakist kätte. Lisaks voltimisjoonetele, on pakil kumerad  nurgad. Kas teil on kunagi keefiripakk poest tulles kilekoti katki teinud? No igatahes selle pakiga jääb see mure nüüd ära.

Magusama osa juurde tulles :) ehk siis uue brüleekreemimaitselise pudingi juurde. Mulle pudingid väga meeldivad, kui võiks siis sööks vist neid lausa igapäev. Ja üllatuslikult või noh tegelikult mitte, oli uus maitse täitsa meeltmööda. Kusjuures minu arvates on Crème Brùlèe üks magustoit, millega üldiselt väljas söömas olles alt ei lähe. Kui midagi magustoiduks ei oska valida, siis see on kindla peale minek. No ja kui puding ja brülee kreem kokku saadab siis uskuge mind lõpptulemus on igati hea magustoit. Võib süüa niisama, kastmeks koogi kõrvale või teha üks mõnus puuvilja salat, millele see lisada. 

Kel kokkamisideedest puudus, siis vaata Farmi kodulehel olevaid retsepte, Farmi toodetega on kokanud tuntud toidublogija toidublogija Ragne Värk, Siit näiteks leiad retsepte milliseid toite pudingust teha. Tutvu lisaks Farmi teiste toodetega nende kodulehel siin või ole kursis nende uudistega, olles jälgija Facebookis.

Meie peres leidsis igaüks endale uue lemmiku, julgustame ka teid Farmi uusi tooteid proovima.
Aitäh Farmi :)


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...