esmaspäev, 28. detsember 2015

Aastavahetuse plaanid

Jõulud on selleks korraks läbi ja mul on mõtted juba aastavahetuse peal. Muideks, kuidas teie teete, kellel väiksed lapsed - kas olete kodused või võtate lapsed kaasa ja lähete peole sugulaste-sõprade juurde? Ning kuidas on planeeritud nende õhtune aeg? Kas lasete neil õhtut st ilutulestikku vaadata või kupatate nad selleks ajaks ikka voodisse. Ning mis oleks teie arvates õige vanus lastel, et aastavahetusest üldse osa võtta? 

Igatahes, usun, et ma pole ainus, kes jõuluaegse suure sööma vahel paar tagasihoidlikumat päeva vajab :) Kuna jõulude ajal olin sunnitus koogi poest ostma, siis aastavahetuseks seda viga enam ei tee ning plaanis on ise midagi valmistada. Mõttes on üks lihtne toorjuustukook. Eelmisel aastal tegin piparkoogi-toorjuustukooki, retsepti leidsin Nami-nami.ee-st siit. 

Kuna kook on lihtne, aga tulemas on ikkagi aastavahetus ja seega pidu :) Siis mõtlesin, et koogile võiks midagi kihvti teha, söödavat kaunistust ma ei taha vaid pigem midagi efektset, mis laual kena välja näeks. Ning nii jõudsin selle kihvti ideeni The Chicsite blogist.
Vaja läheb materjali tähtede valmistamiseks, võib olla nii sädelev paber või ka miks mitte tagasihoidlikum, bambuspulki, ideaalsed on näiteks grillimiseks mõeldud pulgad, mida isegi plaanin kasutada. Kääre ning kleepimiseks liimi või kahepoolset teipi. Üpris lihtne teostada ning hea võimalus koos lastega taas veidi meisterdada. Meisterdamisel saab abi veidi siit.

Mis mis veel hea, selliseid kaunistus tähekesi saab ju ka muul pidupäeval kasutada, näiteks sünnipäeval. Lihtne kook-tort on nii iga peo uhkus :)  

Pilt Thchicsite.com

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...