reede, 6. november 2015

Häid leide Mardilaadalt

Sellel aastal toimub taaskord juba 19. korda Mardilaat. Kuna mul pole õnnestunud enne seda külastada, siis seda toredam päev täna oli. Plaan oli tegelikult seal üks kiire tiir teha, aga nagu ikka läks veidi pikemalt :)

Muideks Mardilaat on avatud juba eilsest - 5.novembrist ja kestab kuni pühapäevani, toimumiskoht on seekord Tallinnas Saku Suurhallis. Tutvu infoga Folkart kodulehel siin või jälgi nende Facebooki lehte siin.

Nagu ikka käsitöölaadale kohane siis oli seal saada põhimõtteliselt kõike, alustades kudumitest lõpetades puidust toodetega ja head - paremat ka kõhule.

Kuna mul oli veel Isadepäevaks sobiv kink leidmata, siis käisin silmad lahti, lootuses see leida ja nii jäi ühtteist põnevat silma. Jagan oma leide ka teiega ehk astute Mardilaadalt läbi ja teate siis, mida otsida või juhuks, kui sinna ei jõua, aga tahaksite, näiteks jõuludeks või sünnipäeva kingiks, siis jagan toodetega tutvumise eesmärgil ka nende kodulehte või siis Facebooki aadressi.

Aga siin on siis minu väike ülevaade :)


Hiiu Nikerdise kihvtid puidust kikilipsud, muide karbis olev kikilips on ka meie presidendil. Nii, et kes tahaks, et tema mees või isa oleks ka presidendi vääriline, siis :) Rohkem infot nende kodulehel siin.


Tallinna Ülikooli Mr ja Mrs.Vunts 
Deko - kodusisustuse ja kingituste boksis olid huvitavad magnetid, nii saab terve pere külmkapile. Lisaks isale erinevad sildid, valida on nii tekstiga või siis pildiga. Dekol on päris suur tootevalik, tutvu nendega täpsemalt siin
Et isa ilusti talvel soojas oleks, siis üks Woolishi armas kampsun kuluks talle kindlasti ära. Tutvu ka Woolishi teiste kudumitega, neil on põnev tootevalik, ka lastele leiab neilt näiteks sooja villase teki vankrisse või hoopis mummulise kampsuni, vaata siia.
Nagu soojad saiad, valmisid öösel Wooden Lifestyle´i ägedad puidust kikilipsud ja on ju Movember, siis nad on ka sellele mõelnud. Vaata rohkem lipse on neil kodulehel siin. Kindlasti isale väärt kingitus. 
Nurme looduskosmeetikal oli oma valik meestele, et habemeajamine meeldivaks teha. Pildil olev meesteseep tuli meile pühapäeva ootama. Nurme tootevalikuga saad ennast kursis viia siin.Selline tore avastus nagu Sõsar looduskosmeetika, kellel ka meestele mõeldud tooted laadal täitsa olemas. Kes see ikka oma mehe eest paremini hoolitseb, kui oma naine. Sõsaral ka kaval nipp, osta kingiks mehele, aga tarvita ise ka :) Seda saab edukalt teha näiteks pildil oleva mündi näeveega. Tutvu Sõsara teiste toodetega siin.
MO$HI oli minu üks lemmik avastusest, nende metsik mango kehakoorija oli nii hea, et tahtis mulle vägisi kotti pressida. Lisaks meeldib mulle nende mõnusalt minimalistlik kujundus, tõmbab tähelepanu ja sobiks ka igale isale kingituseks küll. Nende tootevalikuga saab tutvuda siin
Happy Bowsil olid ka isadele mõeldud armsad kikilipsud, mulle meeldis sinine tähekestega :) ja lisaks olid nad spetsiaalselt isadele mõeldes valmistanud sõnumiga küünla (pildil vasakult teine). Happy Bows´i puhul on tegemist lasteriideid tootva ettevõttega, kelle rõivad olid mulle tore leid. Tutvu ka nende valikuga siin. Ja kas teadsite, et nende boksis on suvetunne. Kui ei usu, siis tasub vaatama minna, liblikad ja linnud laual teevad meeleolu mõnusaks :) 
Nagu juba mainisin, siis on Mardilaadal ka kõhule midagi head, näiteks Kadakasiirupid Saaremaalt. Isale, kes armastab kokata, on see hea leid. Maitseid on erinevaid ja oli hea võimalus järgi proovida. Täitsa head olid, soovitan. Meie pühapäevaseks kingituseks rändas ka üks väike purk koju. Saarlaste tegemistega saab tutvuda siin. Ja midagi magusat ka Minna Sahvrist, näiteks käsitöö marmelaadi. Laadal on suur valik erinevaid maitseid. Meie valisime koju mustika oma, mis oli tõesti hea. Minna Sahvriga saab tutvuda siin.

Nagu nägite, siis põnevaid tooteid oli küllaga ja tasub kindlasti minna. Loodan, et ei seganud lipsude ja kehahooldus toodete rohkus, kuna sokke ja kindaid, mul tõesti vaja ei läinud ja kudumilettidest sain eemale hoida. Mul on hea ema, kes mind sokkide ja kinnastega varustab.

Järgmine aasta plaanin kindlasti uuesti minna. Ja lõpetuseks minu saak, lisaks pildil olevatele oli saagiks ka kohustuslik kästitööleib ja sink ning marmelaadid, mis mehe eest kappi peitu läksid :)  


Vaiba jaoks lõng Jolleri Käsitöökambrist, MO$HI metsik mango kehakoorija, Nurme meesteseep, Särtsakas kaste Saaremaa Kadakasiirupilt ja Hiiuihuhooldus Mokamääre. 


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

VAATA KA

Ideid Lihavõtte meisterduseks

Pikad pühad on ideaalne aeg perega mõnusaks ajaveetmiseks. Kuna ilm väga õue ei meelita, siis tuleb toas tegevust leida ja miks mitte hoopis...