teisipäev, 27. oktoober 2015

Uut lastetuppa Halensist

OMG! Kus ma varem olen olnud? Teadsin küll Halensi kataloogi ja tuleb tunnistada, et kunagi olen sealt isegi tellinud. Nüüd Tallinnas elades, on kõik käe-jala juures ja internetis on valikut tohutult ning ma pole Halensisse piilunud vähemalt 5-6 aastat. 

See on ilmselgelt viga olnud. Elu on ka Halensi jaoks edasi läinud ning neil on korralik e-pood. Lisaks on viimasel ajal ta jälle kuidagi rohkem ja rohkem silma hakanud jääma ja seda just oma ilusa kodusisustuse valiku poolest. Aitäh teised blogijad!

Ja nagu ikka...

Suundusin kohe otsima põnevaid sisustustooteid lastele ja minu lemmikud on praegu teie ees.
Minu tähe armastus ei ole vist jäänud märkamata ja seepärast selline valik. 

Korralikku lastetuppa kuluksid mul ära pikad külgkardinad ja nendega sobiv vaip ning padjakatted. Lapsele pole voodipesu kunagi liiga palju ning meie pimedasse aega kulub üks meeleolulamp igati ära. Need on just minu maitsele asjad ja leiaks kindlasti tee meie koju, äkki ka teie? :) 
(Viited toodetele on välja toodud piltide all).
Vaata tooteid: vaip - voodipesu - lamp - padjakatted- kardinad 


Teise valiku panin kokku mõeldes Katsile, kuna tean, kuidas tema armastab geomeetrilisi mustreid ja mustreid üldse. Usun, et just need tooted oleks tema lastetuppa tee leidnud :)


Vaata tooteid: kardinad - vaip - korv - küünlaalus - voodipesu Ehk oli minu postitusest kasu ja leiate ka taas tee Halensisse. Kas olete sealt viimasel ajal midagi ägedat soetanud?Pildid pärit Halensist

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...