laupäev, 24. oktoober 2015

Sinu laps blogi 2-aastane!

Hei, hei!

Täna on tore päev, sest just täna kaks aastat tagasi oli Sinu laps blogis esimene postitus.
Palju palju õnne meile :)

Meenutuseks kahe aasta tagusest ajast, miks blogi sündis. Blogi taga on kaks sõbrannat-töökaaslast, kes tahtsid oma igapäeva ellu veidi vaheldust ja mida siis ikka noortel naistel teha, kui rääkida lastest. Meie sooviks ei olnud teha tüüpilist beebiblogi, mis räägiks "kõhu kasvamisest" ja kõigest sellega kaasnevast, vaid teha seda veidi teisiti. Näiteks jutustada kõigest sellest, mis meile endile huvi pakub, silma jääb ja mis oleks seotud ka lastega. Ning nagu näha, siis teemasi jagub, jutte on lastetubadest - hammaste tulekuni. Nagu ütlus on:" Ja juttu jätkub kauemaks!" :)

Ja mida siis kaks sõbrannat sünnipäeva puhul ikka teevad, kui saavad kokku ja lobisevad, nii tegime ka meie :) Lisaks sellele saime maiustada Pagaripoiste Kohupiima-küpsisetordiga, mis oli ülimaitsev. Just sobilik sünnipäevalauale ja sõbrannaga kohvitamiseks, tükk või paar kohvi kõrvale.
Mulle meeldis, et tort oli mõnusalt mahlane, see on tehtud liivataignapõhjale, keskel siis kohupiim ja võiküpsised, peal martsipani kiht ja kaunistuseks šokolaad ja beseelilled. Kats ka kiitis ja lubas järgmine kord sealt seda sama ostma minna. Tõesti maitev oli, kusjuures märkasin, et nende e-poes jagatakse ainult kiidusõnu selle tordi kohta, nii et me pole ainsad :)

Kel huvi siis Pagaripoiste maitsvaid torte, kooke, kringleid ja kõike muud magusat ning soolast on võimalik kohapeal osta või teha seda eritellimusena. Näiteks lastele on neil ka tore valik - Pipide, Sipsikute, Miki Hiirtega tordid, piilu siia või hoopis oma fotoga tort, vaata siit. Ja kui unustad kiiruga tordile küünlad ostmata, siis ka küünlad saab tordile sealt osta. Kas pole tore :) Pagaripoiste tooteid saab osta nende kohvikutest, vaata asukohti siit või ka e-poest siit.

Kui tekkis ehk küsimusi, miks räägin Pagaripoistest, siis nendega on meil oma "lugu". Üks nende Tallinna kohvikutest asub just meie kontori lähedal ja teate seda tunnet, kui keha ei suuda ennast kontrollida ja jalad vaid liiguvad ning viivad sind teadmata suunas edasi? Nagu hüpnoosi all? Noh just see võib juhtuda, kui hommikul tühja kõhuga tööle tulla ja Pagaripoiste kohvikust mõõduda, ilma sinna sisenemata ei saa sealt mööda minna :) Ja väljudes on ühes käes soojad ja isuäratavalt lõhnavad saiakesed ja teises käes aurav kohvitops. Mis siis, et kontoris kohvi saaks :)

Ja teine "lugu" on ka :) Pagaripoisid olid nii toredad, et jagavad meiega rõõmu väikse blogi sünnipäeva üle ja tahavad ka teie sünnipäeva või mõne muu toreda koosviibimise maitsvaks teha. Kes juba eile ehk vihjest aru sai, siis jah, kohe-kohe läheb käima Sinu laps blogi sünnipäeva puhul tordi jagamine :)Veidi kannatust ja tulge peatselt piiluma, millal tordi saab.

Aga blogi sünnipäeva juurde tagasi tulles, täname kõiki meie lugejaid, eriti veel neid, kes julgevad endast märku anda. Igati tore, on saada tagasisidet ja näha, et asjad, mis meile endile korda lähevad, lähevad korda ka teile. Aitäh teile ja uue hooga edasi :)

PS! Kuidas uus kujundus meeldib?  :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...