pühapäev, 25. oktoober 2015

Populaarsed postitused nr 2

Kahe aasta jookusl on olnud palju põnevaid teemasi ja millal siis veel on kõige õigem aeg väike kokkuvõte teha, kui nüüd? Blogil täitus just teine aasta päev ja vaatasingi üle, mis teemad kõige rohkem on lugemist leidnud. Kuna populaarsetest postitusest tegin ülevaate, kui oli 100 postitus, siis, et oleks aus, vaatasin šeekord vaid viimast aastat. Ja 10 populaarsemat on:

10. Voodi nagu maja, lugu põnevatest vooditest, loe siit


9. Tore postitus huvitavast rasedate rõivabrändist, loe siit8. Kuidas teha Frozeni Elsa patsi, loe juhendit siit.


7. Lugu puukidest ja borrelioosist ehk September oli borrelioositeadlikuse kuu, loe siit


6. Kui igemed sügelevad , loe siit. Tagantjärele on endalgi hea lugeda ja meenutada, kui kaua me poja esimest hammast ootasime. Enne esimest sünnipäeva oli hammas olemas :) 


5. DIY Tutikestega vaip lastetuppa, loe siit. Tunnistan ausalt, et mu projekt on veel poolik, loodan, et selle aasta sees jõuab see lõpuni :) 


4. Kõik värvimishuvilised on blogisse igati teretulnud, rõõm on näha, et Minu väikesed ponid värvilehed on üsna popiks kujunenud. Pildid leia siit
3. 12 ideed, kuidas ruumi säästa. Loe siit, kuidas väikses korteris või lihtsalt nutikalt ruumi kasutada, et veidigi ruumi juurde saada. 


2. Veel nippe ehk 8 ideed teibiga mängudeks, loe siit1. Kõige populaarsem lugemine oli lugu tasuta beebipakkidest loe siitUsun, et põnevaid lugusi on veelgi, aga need olid siis kõige popimad. Muideks, kas tordi jagamisest ikka võtad osa? Kui ei siis veel on aega, loe täpsemalt siit :)Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...