teisipäev, 6. oktoober 2015

Leheloomad


Täna väljas jalutates, märkasin, et puud hakkavad vaikselt oma lehti langetama, Ja kuna pojale lehed, väga huvi pakkusid, siis mõtlesin, et kirjutaks sellest veidi. 

Kuidas teie peres on, kas sügisel lehtede langemise ajal meisterdate koos lastega lehtedest midagi? Kui jah, siis mida? Või jäävad laste meisterdamised lasteaia-kooli kanda.  Meil õnnestub meisterdada ehk järgmine aasta, kui poja veidi suurem on. Seniks peab ta leppima õues lehtede vaatamisega :)

Kui ma väiksem olin, siis oli tavapärane, et kooli jaoks pidi puulehti korjama ja kunstitunnis nendest pilte meisterdama. Ma kahjuks väga ei mäleta, mis teemad siis aktuaalsed olid. Aga täna tundus mulle, et lehtedest saaks teha armsaid loomakesi. Leidsingi paar mõnusat loomapilti, mida siin kohal teile näitamiseks jagan. 
Kas tundsite ära, mis loomade-lindudega tegu on? Meisterdamine ise pole keeruline. Vaja on sobilikke puulehti, mida värvilisem ja erikujulisem, seda põnevam tulemus tuleb. Lisaks korralikku aluspaberit, töö vormistamiseks ja käsitööliimi.

Head meisterdamist :)Pildid pärit Aaandacht.nl


1 kommentaar:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

VAATA KA

Ideid Lihavõtte meisterduseks

Pikad pühad on ideaalne aeg perega mõnusaks ajaveetmiseks. Kuna ilm väga õue ei meelita, siis tuleb toas tegevust leida ja miks mitte hoopis...