neljapäev, 22. oktoober 2015

Isadepäeval isale

Novembrikuu teine pühapäev on isadepäev ja sel aastal on see 8. november. Isadepäeva tähistatakse minu arvates Eestis oluliselt vähem kui emadepäeva. Emadepäeval on igal pool kontserdid jne aga mida isadepäeval tegelikult väga tehakse?

Emadepäev meeldib mulle väga. Lapsed joonistavad kaarte ja teevad kingitusi lasteaias ja koolis ja toovad lilli. Enamasti on mõlemas kohas ka emadepäeva kontsert. Enne isadepäeva, aga on mul alati kerge paanika, mida sel aastal lastega isale teha. Võimalik, et kuidagi lihtsalt on sattunud nii, et meie lasteaias-koolis midagi asjalikku isale pole meisterdatud ja mingit üritust ka ei toimu. Kuidagi aga võiks ju oma isa meeles pidada.

Hiljuti leidsin veebist ühe laheda idee, mille ise kavatsen sel aastal ära teha.  Minu arvates on see üks lahedamaid isadepäeva ideid üldse. Kuna see eeldab mõnevõrra pikemat etteplaneerimist ja päikselisemat ilma, mida meil Eestis sügisel just väga tihti ei ole, siis ei tasu seda isadepäeva eelnevale päevale jätta.

Idee leidsin veebilehlt Twogirlzstuff.blogspot.com  ja idee on teha isale vot selline pilt.

Seda peaks olema ka suhteliselt lihtne teha. Vaja on vaid tugevamat paberit, millest õiget pidi soovitud sõnad välja lõikad. Seejärel pead päikse käes silti õigesti üleval hoidma, ehk siis kiri allapool ja tagurpidi. Kindlasti on pildistamine juba iseenesest lõbus ja tore mälestus isale kogu eluks!:)Lisaks sobib see idee ka mõneks teiseks tähtpäevaks, sõbrale sünnipäevaks, jõuludeks jne


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

VAATA KA

Ideid Lihavõtte meisterduseks

Pikad pühad on ideaalne aeg perega mõnusaks ajaveetmiseks. Kuna ilm väga õue ei meelita, siis tuleb toas tegevust leida ja miks mitte hoopis...