esmaspäev, 5. oktoober 2015

DIY Barbie juuksed korda

Paar päeva tagasi seisin tõsise probleemi ees :)

Nimelt mu vanad barbied, mis väikestele külla tulevatele tüdrukute jaoks jälle karbist välja otsisin, olid aastatega oma välimuses palju kaotanud. Suurimaks probleemiks olid nende juuksed, mis olid tõsiselt pulstunud ja soengute tegemisest neile ei tulnud enam midagi välja. Niisiis otsisin probleemile lahendust ja leidsin selle Dyihshp blogi lehelt.

Jagan seda ka teiega, nii saab barbie laadsete nukkude ja miks mitte ka ponide juuksed jälle ilusaks - läbi kammitavaks ja läikivaks.
Lahendus on lihtne - võta väike klaas sooja vett ja lisa sinna natuke pesupehmendajat.

Nüüd võid teha kahte moodi, kas pistad kergeks peapesuks nuku juuksed tassi või hakkad juukseid hoopis märja kammiga kammima. Soovitan vaadata nuku juukseid ja selle põhjal otsustada, kui ikka on väga pulstunusd siis tee peapesu ja peale seda kammi korralikult läbi.

Kui otsustasid vaid märja kammiga kammimise kasuks, siis soovitan juuksed algselt sektoriteks jagaga ja siis kammida, nii on tunduvalt lihtsam.

Peale kuivamist näevad juuksed ikka tunduvalt paremad välja ja lastel on jälle rohkem mängurõõmu kaunitest nukkudest.

Pilt Diyhsps blogist

2 kommentaari:

  1. Meie tegime nii, et panime täitsa kuuma vette Barbied peadpidi ligunema. Tegin ka kunagi postituse sel teemal:

    http://minajamuud.blogspot.fi/2015/07/barbie-juuksur-barbien-kampaamo.html

    VastaKustuta

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

VAATA KA

Ideid Lihavõtte meisterduseks

Pikad pühad on ideaalne aeg perega mõnusaks ajaveetmiseks. Kuna ilm väga õue ei meelita, siis tuleb toas tegevust leida ja miks mitte hoopis...