pühapäev, 30. august 2015

Tasuta beebipakid

Siit leiad väikse nimekirja tasuta saadaolevatest beebipakkidest, mida väljastavad Eesti suurimad apteegid, mõned laste toodete müügiga tegelevad ettevõtted ning ka Tallinna linnavalitus peale beebi sündi. Beebipakis on üldiselt väiksemas koguses hooldustooted või tootenäidised, mida võiks emal ja beebil vaja minna.

Benu beebipakk - kui vanasti oli Benu beebipakk tasuta, siis nüüd tuleb "tasuta" paki saamiseks teha apteegist 15 € ost, see ei tohi sisaldada retsepti käsimüügiravimeid. Paki saavad kuni 6 kuulised lapse vanemad, väljastamiseks on vaja Benu kliendikaari olemasolu ja lapse dokumenti isikukoodiga.

Paki väärtus on 30 € ja see sisaldab:
  • Livsane beebi niisked salvrätikuid N80
  • Livsane rinnapadjad N30
  • Hanerasva salv 15 ml
  • Humer merevesi nina loputamiseks 5 ml (12 tk)
  • Uriage kreem 3 ml
  • Bio-Oil 1 ml
  • Ema ja beebi teatmik
  • Kleebised iga kuu sünnipäeva tähistamiseks
Apotheka beebipakk - tasuta beebipakk sisaldab apteekrite poolt valitud tooteid ja tootenäidiseid beebile ja emale. Paki sisu võib mõneti erineda olenevalt toodete saadavusest. Beebipaki saamiseks peab olema Apotheka kliendikaardi omanik, kui kaarti pole, siis saab seda tasuta teha ning esitada lapse isikut tõendav dokument. Pakki on võimalik saada kuni lapse 2 kuuseks saamiseni. Ühe lapse kohta üks pakk, mitmikute korral kingitakse mitu pakki.

Tallinna linn kingib beebile hoolduspaki neile, kes vanematele, juhul, kui mõlemad on rahvastikuregistri andmetel Tallinna linna kodanikud ja üks vanem on elanud Tallinnas vähemalt 1 aasta enne lapse sündi.


MAM Eesti poolt on võimalik kingituseks saada tasuta MAM Start lutt. Luti saamikse loe täpsemat infot nende Facebooki lehelt siit.

Hipp Beebiklubi kinkepakk - klubiga saavad liituda kõik lapsevanemad, kellel on vähemalt üks alla 8 kuu vanusene laps või on alles lapseootel. Registreerida saab siit.

Iga HiPP beebiklubisse registreeritud laps saab klubisse astumise puhul raamatu "Õige toitumine algusest peale", autokleebise "Laps autos", Babysanft niiskete hoolduslappide näidispaki ja püreetuubi lusika*. Kingituse saadetakse hiljemalt 30 päeva jooksul liitumishetkest. Hiljemalt 60 päeva jooksul liitmisest, kuid mitte enne, kui laps on saanud 6 kuu vanuseks, saadetakse teile ka HiPP pudrupulbri proovipaki ning lusika ja pudipõlle*.Samuti peab HiPP beebiklubi kõiki meeles 1. sünnipäeva puhul.

4Kids.ee e-poest on võimalik endale tellimust tehes kingituseks valida tootenäidis või tasuta tester, loe lähemalt siit.

Tena mõtleb emade peale ja neilt on võimalik endale tasuta tootenäidised tellida, vaata lähemalt siit

PS! Nimekirjas võib esineda vigu, sest aja jooksul võivad välja tootud apteegid, ettevõtted jne oma infot uuendada. Samuti võid kommentaarides märku anda, kui tead mõnda tasuta Eestis saada olevast beebipakist, testrist jne, mida lapse sünni puhul kingituseks saada on.Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

VAATA KA

Ideid Lihavõtte meisterduseks

Pikad pühad on ideaalne aeg perega mõnusaks ajaveetmiseks. Kuna ilm väga õue ei meelita, siis tuleb toas tegevust leida ja miks mitte hoopis...