kolmapäev, 13. november 2013

Tee ise advendikalender

Juba mitmendat aastat on laste jaoks populaarseimad advendikalendrid LEGO kalendrid. Sel aastal on võimalik valida lausa kolme erineva vahel - Friends, City ja Star Wars. Soodsaima hinnaga pakub neid veebileht Klotsipood.ee.

Mulle meeldib ka Muumide advendikalender, mis Muumide sõbra kindlasti rõõmsaks teeb.
Erinevaid valikuid on kaubanduses kindlasti veel.

Kui sa aga ei taha jõulukalendri peale eriti raha kulutada ja eelistad asju ise teha, siis siin on mõned veebist kokku kogutud advendikalendrite ideed ja õpetused. Isetehtud advendikalendrisse saad ka valida just sellised kingitused, mis sulle meeldivad.

1. Esimese vahva kalendri leidsin veebilehelt littlescandinavia.com ja lähemalt saad vaadata siit:2.Järgmine kalender on veebilehelt zugagalerie.blogspot.fr. Kui prantsuse keelega hätta jääd, siis võta Google Translator abiks:) Õpetust näeb siit:3. Kolmandaks osutus valituks kalender veebilehelt moringincreativity.com. See wc paberi rullidest tehtud kalender meeldib kindlasti neile kel uuskasutus südamelähedane. Õpetus siit:


4. Neljas kalender mille välja valisin on skandinaavia stiilis ja veebilehelt Englemor-hilde.blogspot.com siit: 5. Mostlovelythings.com lehelt aga leidsin lihtsa aga armsa kalendri. Lähemalt vaata juba siit:

6. Pesupulgad on moes! Vaata õpetust lehelt Styleizmoblog.com siit:7. Armastad must-valge kombinatsiooni? Vaata õpetust Blog.heylook.fi lehelt siit:8. Abeautifulmess.com lehelt leiad selle kalendri õpetuse siit
9. Mulle meeldib! Kui eelistad asjadele ühistegevust, siis tee advendiajaks hoopis tegevuste kalender. Õpetus lehelt Theredthreadblog.com siit:


10. Viimaseks vahva majadest kalender lehelt Mrprintables.com siit:


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

VAATA KA

Ideid Lihavõtte meisterduseks

Pikad pühad on ideaalne aeg perega mõnusaks ajaveetmiseks. Kuna ilm väga õue ei meelita, siis tuleb toas tegevust leida ja miks mitte hoopis...