neljapäev, 30. märts 2017

Puu- ja köögivilja snäkid

Minu kevadine suurpuhastus oli seekord edukas, kuna üheks "saagiks" oli kolimise käigus kaduma läinud MySnack puu- ja köögivilja snäkid. Ostsin Jõulupaki lapsele, et jõulude ajal rohke magusa kõrval midagi tervislikku ka oleks. Ja kuna snäkid olid igati maitsvad ja lastele sobivad, siis mõtlesin, et räägin nendest ka veidi lähemalt, äkki oleks teil ka huvi midagi uut proovida. Parem hilja, kui mitte kunagi, eks :)

Jõulupakki neil enam muidugi müügil pole, vaid vaatasin, et saada on sarnane Perepakk, kus proovimiseks samuti 8 väiksemat pakikest. Perepakist võib leida: 2 pakki banaani, 2 pakki õuna, 2 pakki maasikat ja 2 pakki brokolit. Viide siin.

Pildil meie Jõulupakk


Miks ma, aga nendest snäkkidest ka rääkida tahtsin, on see, et nad on laktoosi- ja gluteenivabad, ei sisalda värvi-ega säilitusaineid ning seega sobivad ideaalselt tervislikeks vahepaladeks nii suurtele kui väikestele. 

Tänu tootmismeetodile, kasutatud on muideks külmkuivatust, on säilitanud oma vitamiinid, näiteks A- ja C- vitamiinid, mineraalainetest kaltsiumit, fosforit ja lisaks rauda, samuti on suures koguses kiudaineid. 



Kuna snäkid maitsevad lastele, siis on nende pakkumine väikestele hea võimalus varustada neid kõige kasulikuga, eriti kaval on pakkuda snäkke neile , kes muidu eriti puu ja köögivilju ei armasta, nii saavad nad kätte vähemalt osa oma vitamiini vajadusest. Lähemalt antud snäkkide kasulikkusest võib lugeda siit. 

Minu lemmikud on banaani ja õunasnäkid, mis meeldisid enim nii maitselt ja tekstuurilt. Kes armastab näiteks kuivatud õunu, siis õunasnäkid on sarnased, aga vahe on selles, et nad ei ole sellised ma ütleks, venivad, vaid mõnusalt krõmpsud. Brokoli omad olid ka huvitavad, aga maasikasnäkid olid mulle veidi liiga magusad. 




Ja muideks praegu on hea aeg MySnack tooteid ka proovida, kuna neil on just alanud kampaania, kus võib võita luksusliku VIP päeva kahele, mis sisaldab piiramatus koguses tervislikke puu-ja köögivilja- ning kookossnäkke ja maitsvaid smuutisid. Lisaks isiklikku autojuhti Teslaga, kes sõidutab teid Teraapialaekasse duaalmassaazi, Viimsi Kinno ja Vippidele kohaselt mitmesaja euro väärtuses luksuslikule õhtusöögile Hiltonisse The Able Bucher restorani. Kõlab ju ahvatlevalt, kas pole? Kampaanias osalemiseks loe infot siit.

Kas olete Mysnack puu-ja köögivilja snäkke proovinud? Kui jah, siis millised olid teie lemmikud?



teisipäev, 14. märts 2017

Populaarsed lastenimed veebruaris 2017

Aeg on teha kokkuvõte aasta teise kuu - veebruari nimestatistika osas. Antud andmed pärinevad Siseministreeriumi lehel olevalt rahvastikustatistika andmetetest, saad ka seda vaadata täpsemalt siit.

Poiste nimedest olid populaarsemad: Gregor (7), Sander (7), Sebastian (7), Oliver (6), Romet (6), Albert (6), Artjom (5), Daniel (5), Ivan (5), Jakob (5) ja Lukas (5).

Ja populaarsemad tüdrukute nimed: endiselt Sofia (11), Maria (9), Anna (7), Arabella (7), Nora (7), Arina (6), Saskia (6), Eva (5), Marta (5) ja Olivia (5).   .

Jaanuari 2017 populaarsemaid nimesi saad vaadata siit.

Uutele väikestele põnnidele palju palju õnne :)


Pilt Pixobay

reede, 10. märts 2017

Kuhu minna lapsega - Tartus?

Kui tavaliselt olen jaganud infot peamiselt Tallinnas toimuvate lasteürituste kohta, siis täna teen erandi. Minuga võttis ühendust Eneli lastejooga, kes soovis võimalust oma joogatunni infot jagada ja kuidas siis muidu, kui teen seda meelega :)

Seega tartlased, tervitused teile ja kel huvi, siis juba homme, 11.03.17 laupäeval kell 11 olete oodatud Tartu Joogakeskusesse Ema ja Beebi joogasse. Oodatud on beebid vanuses 3-12 kuud.
Rohkem infot ürituse kohta leiab siit

Kui homme üritusest ei saa osavõtta, aga oleks huvi lastejooga vastu, siis tutvu Eneli lastejooga tegemistega siin ja kindlasti leiad endale sobiva aja, millal trenni minna.

Olen ise ka mõelnud lapsega joogasse minna, aga kas keegi oskab soovitada trenne Tallinnas?

Pilt Eneli lastejooga

kolmapäev, 8. märts 2017

Kuhu minna lastega - Kumu Tasapisi väikelastehommik

Head naistepäeva :)

Kellel tänaseks kauniks lumiseks päevaks plaane pole, siis pea tunni aja pärast algab KUMU-s igakuine Tasapisi väikelastehommik, kus tänaseks teemaks Mustrite maagia. Otsitakse, avastatakse, imetletakse ja luuakse põnevaid mustreid. Tore võimalus lastega üks tore päev veeta.

Kel huvi, siis kiirusta, sest Kumu aatriumi lastenurgas oodatakse väikesi muuseumikülalisi ja nende vanemaid juba kell 11.00.

 Rohkem infot leiab siin
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...