teisipäev, 12. detsember 2017

Teine jõululoos - Suur Jõululaat!

Ho-ho-ho :) Suure Jõulufännina on mul hea meel teile täna jagada soovitust, kuhu minna sellel nädalavahetusel.Juhuks, kui te pole märganud, siis 15-17 detsembril toimub Tallinna Lauluväljakul Suur Jõulufestival- ja laat.

Hea võimalus sooritada rahulikult viimasedki jõuluostud, et ei peaks järgmisel nädalal hullunult mööda kaubanduskeskusi koos viimaste ostlejatega võidu jooksma.

Plaanin ise kindlasti Tallinna suurimat Jõulufestivali- ja laata külastada, sest, et seal on võimalik lisaks jõuluostudele, leida lõbusat meelelahutust. Laada kolmel päeval on esinemas tuntud Eesti artistid, nagu näiteks Daniel Levi bänd (tahaks neid kindlasti live´s näha), Nele-Liis Vaiksoo, Birgit ja lisaks suuremaid-väiksemaid koore ja ansambleid-soliste, kes kindlasti loovad mõnusa jõuluse meeleolu. Ja, et ei unustaks mainida, siis kohal on Padjaklub, mis on teada-tuntud noorte tüdrukute lemmik.

Peale mõnusa muusika on laadal olemas tegevusi ka lastele, kuna tegu on ikkagi kogupere laadaga.  Leidsin, et näiteks saab seal sõita rongiga, külastada loomaaeda, päkapiku töötoas meisterdada ja loomukult ka jõuluvanale salmi lugeda.

Mis puudutab jõulukingi ostmise võimalusi, siis peaks kohapeal olema ca 200 erinevat kauplejat ja seega peaks olema valikut igale maitsele. Kui reedel laadal käin, siis teen väikse ülevaate ka, kes lastele parimat valikut pakuvad ja kui midagi ostan või vahvat silma jääb.Jõululaat Facebook


Kel huvi, siis Tallinna Suur Jõulufestival - ja laat toimub:

  • reedel 15.dets  kell 13:00 - 18:00
  • laupäeval 16.dets kell 10:00 - 18:00
  • pühapäeval 17.dets kell 10: - 17:00

Info piletite ja täpsema laada ajakavaga saad tutvuda nende kodulehel SIIN Samuti soovitan end lisada nende Facebooki jälgijaks, kuna seal toimub Jõululaada taskuraha loos, vaata SIIT

Ja nüüd hea uudis blogilugejatele, nimelt koostöös Jõululaadaga saan teile välja loosida kaks perepileti komplekti. Suurepärane võimalus valida välja jõulukingid oma lähedastele parima valikuga jõulukauba seast ja miks mitte siis veidi kokkuhoida :)


Kuidas võita endale perepilet Suurele Jõulufestivalile ja -laadale? 

  • Ole Sinulaps blogi jälgija Facebookis, leiad SIIT 
  • Tag`i Facebookis kommentaariks, keda sina kutsuksid Jõululaadale? 
  • Facebookis jagamise eest suurendad oma võiduvõimalusi 

Loos läheb lukku juba sellel reedel 15.12.17 kell 11.00!

PS! Kuna üritus toimub Tallinnas Lauluväljakul, siis arvesta, kas saad minna.

Selle aasta teine jõululoos läks lahti nüüd, head loosiõnne!

Loos on lõppenud! Palju õnne Katre Paenurm ja Terje Kru! 
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...