esmaspäev, 18. detsember 2017

Kolmas jõululoos - rasedamärkmik!

Kuna tahaksin kõik jagamiseks mõeldud raamatud teile jõuludeks kuuse alla saata, siis jätkan jõululoosidega. Selleks korraks tuleb ühe blogilugeja kingikotti Rasedamärkmik.

Kes blogi on enne jälginud, siis on ehk kursis, et jagasin just sellesama märkmiku elulugu - alates raha kogumisest Hooandjas, vajamineva summa kokkusaamist ja uudist trükkiminekust. Ning käisin Rasedamärkmiku esmaesitlusel ja lahkusin üdini positiivsete tunnetega. Kuidas muidu, kui juba mõnda aega on mul ka üks eksemplar raamaturiiulis usinalt uut omanikku ootamas, koos autori pühendusega uuele armsale omanikule.

Varasemaid bostitusi Rasedamärkmikust saad lugeda SIIT


save image

Rasedamärkmiku esitlusMida see märkmik endast kujutab, et ma sellest nii palju kirjutanu olen? See on märkmik, mis jääb meenutama sulle ühte ilusamat ja erilisemat aega sinu elus. Saad kirja panna oma raseduse kulgemise - igapäevased mõtted-tunded, milliseid muutused su kehas toimuvad, kuidas beebil läheb, kuidas kasvanud on. Lisaks sisaldab märkmik nõuandeid rasedale naisele. 

Ehk minu arvates on tegu ühe, kujuures väga ilusa kujundusega ja reklaami vaba, vajaliku märkmikuga. Ja kuna on jõuluaeg, siis miks mitte, ka kuuse alla kingituseks ning nagu välja sai lubatud, siis läheb üks Rasedamärkmik blogis ka jõululoosi. 

Kui sul loosimängus õnne ei ole, aga sooviksid siiski märkmiku endale või sõbrannale kingituseks, siis saad tellida endale SIIT Loos on lõppenud! Palju õnne Katre Paenurm! 


Kuidas võita endale Rasedamärkmik

  • Ole Sinulaps blogi jälgija Facebookis, leiad SIIT 
  • Tag`i Facebookis kommentaariks, kellele sina soovitaksid seda märkmiku? 
  • Jagamisega suurendad oma võiduvõimalusi 


Loos läheb lukku juba sellel neljapäeval 21.12.17 kell 12.00.

Head loosiõnne! 


1 kommentaar:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...