neljapäev, 30. märts 2017

Puu- ja köögivilja snäkid

Minu kevadine suurpuhastus oli seekord edukas, kuna üheks "saagiks" oli kolimise käigus kaduma läinud MySnack puu- ja köögivilja snäkid. Ostsin Jõulupaki lapsele, et jõulude ajal rohke magusa kõrval midagi tervislikku ka oleks. Ja kuna snäkid olid igati maitsvad ja lastele sobivad, siis mõtlesin, et räägin nendest ka veidi lähemalt, äkki oleks teil ka huvi midagi uut proovida. Parem hilja, kui mitte kunagi, eks :)

Jõulupakki neil enam muidugi müügil pole, vaid vaatasin, et saada on sarnane Perepakk, kus proovimiseks samuti 8 väiksemat pakikest. Perepakist võib leida: 2 pakki banaani, 2 pakki õuna, 2 pakki maasikat ja 2 pakki brokolit. Viide siin.

Pildil meie Jõulupakk


Miks ma, aga nendest snäkkidest ka rääkida tahtsin, on see, et nad on laktoosi- ja gluteenivabad, ei sisalda värvi-ega säilitusaineid ning seega sobivad ideaalselt tervislikeks vahepaladeks nii suurtele kui väikestele. 

Tänu tootmismeetodile, kasutatud on muideks külmkuivatust, on säilitanud oma vitamiinid, näiteks A- ja C- vitamiinid, mineraalainetest kaltsiumit, fosforit ja lisaks rauda, samuti on suures koguses kiudaineid. Kuna snäkid maitsevad lastele, siis on nende pakkumine väikestele hea võimalus varustada neid kõige kasulikuga, eriti kaval on pakkuda snäkke neile , kes muidu eriti puu ja köögivilju ei armasta, nii saavad nad kätte vähemalt osa oma vitamiini vajadusest. Lähemalt antud snäkkide kasulikkusest võib lugeda siit. 

Minu lemmikud on banaani ja õunasnäkid, mis meeldisid enim nii maitselt ja tekstuurilt. Kes armastab näiteks kuivatud õunu, siis õunasnäkid on sarnased, aga vahe on selles, et nad ei ole sellised ma ütleks, venivad, vaid mõnusalt krõmpsud. Brokoli omad olid ka huvitavad, aga maasikasnäkid olid mulle veidi liiga magusad. 
Ja muideks praegu on hea aeg MySnack tooteid ka proovida, kuna neil on just alanud kampaania, kus võib võita luksusliku VIP päeva kahele, mis sisaldab piiramatus koguses tervislikke puu-ja köögivilja- ning kookossnäkke ja maitsvaid smuutisid. Lisaks isiklikku autojuhti Teslaga, kes sõidutab teid Teraapialaekasse duaalmassaazi, Viimsi Kinno ja Vippidele kohaselt mitmesaja euro väärtuses luksuslikule õhtusöögile Hiltonisse The Able Bucher restorani. Kõlab ju ahvatlevalt, kas pole? Kampaanias osalemiseks loe infot siit.

Kas olete Mysnack puu-ja köögivilja snäkke proovinud? Kui jah, siis millised olid teie lemmikud?Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...