teisipäev, 27. detsember 2016

Jõuluteemalised pildid värvimiseks

Jõulud on selleks korraks läbi, loodetavasti olid teil need samuti rahulikud ja rõõmsad. Nüüd jääb kõigest 363 :) päeva uute jõulupühade saabumist oodata. Ootamise leevendamiseks leiad siit vahvaid jõuluteemalisi värvipilte.
Rohkem pilte värvimiseks leiab siit. Head värvimist! teisipäev, 20. detsember 2016

Populaarsed lastenimed novembris 2016

Detsember liigub kiire hooga lõpu poole ja tagumine aeg on ülevaadata eelmise ehk novembrikuu populaarsemate lastenimede statistika.

Statistikaga hoian end kursis Siseministreeriumi lehel oleva rahvastikustatistika andmetega, mida huvilistel on võimalik vaadata siit.

Aga nime juurde, poiste nimedest olid populaarsemad: Aleksandr (8), Artur (8), Maksim (8), Mark (8), Matvei (8), Miron (8), Robin (8), Artjom (7), Erik (7), Johannes (7), Aron (6), Dominic (6), Henri (6), Hugo (6), Kristofer (6), Oskar (6), Ruben (6), Karl (5), Oliver (5), Remi (5) ja Romet (5).

Ja populaarsemad tüdrukute nimed: Viktoria (9), Elisabeth (7), Sofia (7), Lenna (6), Annabel (5), Eliise (5), Milana (5),

Varasemate kuude statistikat saab vaata ka - jaanuar,  veebruar märts,  aprill,  mai,  juuni,  juuli, august, september ja oktoober.

Rahulikku detsembrikuu jätku ja uutele väikestele põnnidele palju palju õnne :)

Pilt Pinterest.com

teisipäev, 13. detsember 2016

"Tasapisi" väikelastehommik - Vaikus ja helid

Sellel kolmapäeval 14.detsembril kell 11.00 on toimumas KUMU-s taas "Tasapisi" väikelastehommik, mis on seekord selle aasta viimane. Teemaks on Vaikus ja Helid - ehk nagu tutvustuses infoks, siis mänguliselt tutvustakse erinevate pillide ja loodushäältega näitusel "Värvide dirigendid" ning kohtumise lõpus saab iga pisipõnn värvidega oma sümfoonia dirigeerida, kõlab igatahes põneval.

Kel huvi, siis teid oodatakse kell 11.00 KUMU fuajees laste värvimisnurgas. 


neljapäev, 8. detsember 2016

Ööd on meil mustad!

Juba tükk aega tagasi tahtsin ma rääkida meie Eesti pimedamast poolest ehk sellest, et sügise saabudes tuleb meil pimeaeg ning enda turvalisuse tagamiseks on mõistlik end igati nähtavaks teha. Ja nii kuu-kaks tagasi otsisin alternatiive toidupoodides müüdava helkuri osas, et oleks küll helkur, mis vastav kehtivatele nõuetele, aga näeks ka äge välja.

Päris seda, mida ma tahtsin, seda ma ei leidnud ja nii leppisin ma lõpuks Koduekstrast ostetud helkuritega, mõnusam neist oli lapsele ostetud Päkapikk.Küll, aga leidsin ma pooleldi :) mu tingimustele vastavad helkurid ehk ägedad helkivad aksesuaarid, neid ei ole kehtivaid turvatingimusi, aga see ei sega neid kasutamast. Ja mõtlesin, et jagan oma leide täna ka teiega.

Esiteks jäi mulle silma STRIDER, kusjuures hetkel on neil kuni jõuludeni triigitavad kujundid - 10% ja transport tasuta alates 5 tootest. Toodetega saab lähemalt tutvuda siin. Ja mõned minu lemmikud:


Kuvatõmmis - Rebane - Lumehelves - Käpa jälg - HirvJa minu eriline lemmikleid on Krentu Helkivad ripatsid, all piltidel minu lemmikud, tema tootevalikust. Teiste ripatsitega saab tutvuda siin.


Vihm


Kiil


Ornament


pühapäev, 4. detsember 2016

Jõulukaunistused värvinäidistest

Head teist adventi!

Kevadel oli blogis postitus teemal - värvinäidistest Lihavõttekaunistused, avastasin, et värvinäidistest saab edukal ka jõulukaunistusi teha, nii vanikuid, jõulukaarte, kuuseehteid, nimekaarte ja mida kõike veel, siit aga ka mõned näited:
Loodetavasti saite siit endale mõne idee meisterdamiseks :) Kui ei, siis ees on veel terve kuu, kus kindlasti jagan veel ideid, mida teha võiks. 


reede, 2. detsember 2016

Meisterdama!

Tallinna kesklinnas asuv Lasteaed VURR, kutsub kõiki väikseid mudilasi ja lapsevanemaid meisterdama : teisipäeval 13.12.16 valmistatakse jõuluehteid ja neljapäeval 15.12.16 jõulukaarte. Töötoad on tasuta.

Täpsem info Vurr kodulehel või Facebooki lehel siin.


neljapäev, 1. detsember 2016

Kiri jõuluvanale

Head detsembrikuu algust!

Mul on mõtted juba sellest nädalavahetusest jõuludel, kes ehk on tähele pannud, siis jõulukuuks on blogis ka veidi teine kujundus, loodetavasti meeldib teile :)

Aga sellest ei tahtnud ma rääkida, vaid hoopis uurida, teilt lapsevanemad, kas teadsite sellisest võimalusest - tellida oma lapsele jõuluvanalt personaalne kiri? Kui ei siis, nüüd saan teid kurssi viia, sest nädalavahetusel leidsin, et selline teenus on täitsa olemas.

Mäletan, et ise väiksena sain ka kunagi sellise kirja, see oli küll inglisekeelne, aga tean, et see on mul siiani alles, sest see tundus ikka nii mõnus -  jõuluvana kirjutas just sulle Ja nüüd aastaid hiljem, ise lapsevanem olles, tahaks ka oma lapsele sellist toredat üllatust teha. Kahe aastasele on küll, seda veel ehk vara tellida, sest ega ta sellest nagunii veel midagi aru ei saa, aga miks mitte vanematele lastele?

Kel huvi, siis leidsin kolm erinevat teenusepakkujat, kelle seast saab omale meelepärasema valida,
valikus on erineva kujunduse, sõnumi ja lisadega kirju. Hinnad algavad 4-st eurost.

Leiad siit:
Loodetavasti oli teil sellest postitusest kasu?  Kas ise väike olles saite ka kunagi jõuluvanalt kirju? Oleks vahva teie muljeid lugeda :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...