pühapäev, 27. november 2016

Jõululaulud lastele

Head esimest adventi!

Usun, et ma pole ainuke, kes täna kodu korda teeb ja jõulukaunistused välja toob ning nii mõtted pühademeeleolu veidigi viia aitaks. Hommikuks sadas küll natuke lund, aga palun-palun, ootan veel rohkem lund ja suuri hangi, kui võimalik siis vähemalt jõulupühadeks :)

Aga pühademeeleolu aitab luua mõnus muusika ja kui kodus on väike laps, siis kuidas muidu, kui muusika peab olema ka lapsele sobiv. Leidsin eile juhuslikult Meero Muusikastuudio väikeste lauljate esitatud talvised laulud, mis selleks jõuludeks mu playlisti oma koha said. Ja viimase laulu laulavad Raadiomaja laululapsed. Head vaatamist - kuulamist :)Millised laule teie pere jõuludel kuulab? 

reede, 25. november 2016

Loomamaskid

Eile korraldati poja lasteaias Kadrilaata, mille eesmärk oli koguda raha lasteaeda õue mängimiseks uute mänguasjade ostuks. Selleks oodati siis vanemate poolt müügile toomiseks käsitööd, oma valmistatud küpsetisi või midagi, mis võiks sobida müügiks ning mille kaudu saaks raha koguda.

Ega ma austal öeldes sellist varjatud raha kodumist heaks ei kiida, see peaks tulema ikkagi linna eelarvest, aga mis sa hädaga ikka teed ja ega see paar eurot ju kedagi ka tapa. Kuna ma olen ka eelnevalt maininud, et ma suur küpsetaja pole, siis igasugune oma küpsetiste viimine langes kohe ära. Käsitööd oleks isegi teinud, aga ajapuuduses langes ka välja, kuigi mul oli isegi idee välja mõeldud - selleks olid vildist loomamaskid, mis meil kodus juba tükk aega täielik hitt on.

Kuna aega ettevalmistuseks eriti ei olnud ja loomamaski idee, mulle tundus, et võiks olla midagi, mis ehk silma jääks ja lastele meeldida, siis otsustasin teha hoopis maskivihiku, kuhu kogusin kokku erinevad maskipildid, mida sai ise värvida, välja lõigata ning siis võib mänguks minna. Kokku tuli 7 loomamaski, mille sidusin kokku kummipaelaga, mida sai maskinööriks kasutada.Kahjuks valmis maskivihikutest ei jõudnudki pilt teha, aga juhuks, kui teil võiks huvi olla loomamaskide järgi, siis jagan pilte. Prindi välja, head värvimist ning mängimist.Minu rõõmuks nägin ka, et mu vaev ei olnud asjata ning maskivihikud läksid kenasti müügiks. Järgmiseks aastaks hoian meeles oma plaani vildist maske teha :)


Viited Studyvillage.com ja Coloringbook4kids.com

esmaspäev, 21. november 2016

Populaarsed lastenimed oktoobris 2016

November ammu jookseb ja viimane aeg on ülevaadata oktoobrikuu lastenimede statistika, nagu ikka, siis esmalt poiste nimed: Daniel (7), Karl (7), Sander (7), Erik (6), Rasmus (6), Aleksander (5), Aleksandr (5), Artur (5), Daniil (5), Ivan (5), Kristofer (5), Robert (5), Romet (5), Sebastian (5) ja Trevor (5).

Ning populaarsemad tüdrukute nimed:
Sofia (10), Alisa (8), Liisa (7), Adeele (6), Sandra (6), Eliise (5), Elli (5), Mirtel (5), Nicole (5), Ronja (5), Veronika (5), Viktoria (5).

Statistikat ei mõtle ma ise välja, vaid hoian end kursis Siseministreeriumi lehel oleva rahvastikustatistika andmetega, mida ka teile jagan, leiab selle siit. Kui populaarsete nimede vastu huvi, siis varasemaid kuid saad vaadata siit - jaanuar, veebruar, märts, aprill, mai, juuni, juuli, august ja september.

Kaunist novembrikuu jätku ning uutele väikestele põnnidele palju palju õnne :)

Pilt Pinterest.com

neljapäev, 17. november 2016

Lapsed joonistama!

Märkasin, et Viasat on jõulude eel alustanud lastele mõeldud joonistusvõistlusega. kus on vägevad peaauhinnad - Carrera Cars autorada, kuhu kuulub ka 2 puldiga juhitavat autot ja FROZENI nukumööbel koos Elsa ja Anna mininukkudega. Lisaks lähevad loosimisele eriauhinnad.

Usun, et nii mõnegi lapse jaoks on need ahvatlevad auhinnad, kas pole? Täpsemalt vaata infot siit.Pilt Viasat FB Leht 


esmaspäev, 14. november 2016

E-smaspäeva pakkumised lastele

Kuna alles jagasin ülemaailmse ostupäeva raames olnud sooduspakkumisi Aliexpressis, siis ei saanud kuidagi jagamata jätta meil Eestis E-kaubandusliidu korraldatava E-smaspäeva sooduskampaania infot. Äkki olete juba näinud, aga neile, kes ei ole ja kuna päev pole veel läbi, siis panin kokku nimekirja nendest e-poodidest, mis lastele mõeldud toodetele sooduspakkumisi teevad :

Kõiki pakkumisi näeb siit
Usun, et kindlasti leiab antud pakkumiste hulgast midagi jõuluks kingikotti :) 
laupäev, 12. november 2016

Vaibad lastetuppa

Tuttav jagas mulle linki Nagu Naksti Facebooki lehelt, kus oli imearmasad heegeldatud vaibad, mis sobivad ideaalselt lastetuppa ja mõtlesin, et näitan teile neid ka, juhuks, kui kellelgi on vaja uut vaipa. Neil on saada ka tavalisi heegeldatud vaipu, aga Mõmmi ja Nurr vaibad olid need, mis mulle enim meeldisid, kuna näevad omapärased välja.


Või kuidas teile tundub?  Iagatahes Nagu Naksti teeb kõik oma vaibad käsitööna, neil on vaibad juba standard mõõtudes või soovi korral saab ka oma idee järgi vaipa. Lisaks vaipadele on müügil ka korve, unevalvuri kotikesi, mis need on :), mine piilu järgi siit.  Kui tahaks, aga ise heelgeldada, siis neil on saada heegeldamiseks nööre ja paelu ning heegelduse tarvikuid. Vahva ettevõtmine :) 

Pildid Nagu Naksti FB lehelt 

reede, 11. november 2016

Mida teha isadepäeval?

Ei ole vist kellelegi saladuseks, et  sellel pühapäeval on isadepäev. Seekord tahtsin hoopis ärgitada tervet pere või isa ja lapsi koos midagi vahvat tegema, siis otsisin selleks puhuks paar üritust, mis nädalavahetusel toimumas on. Seekord on üritused rohkem Tallinna kesksed.
Ja isale on ju tähtpäevaks kaarti ka vaja, ideid leiab siit. 

Mis on teie isadepäeva plaanid? On teil oma peretraditsioonid, oleks tore teada :) neljapäev, 10. november 2016

Ostupäeva valik lastele

Olete ehk ka märganud, et homme Ülemaailmne ostupäev? Kuna ma juhuslikult sattusin AliExpressi, kust ma muideks kunagi midagi enne tellinud pole ja märkasin, et nii mõnigi lastele mõeldud toode on sellel päeval tavapärasest veel parema hinnaga, siis jagan paari soodukat ka teiega. Mitte, et ma tahaks ületarbimist propageerida, vaid kuna raha kulub alati lastele palju, siis miks mitte vahest midagi ka soodsamalt osta, kas pole? 

Minu välja toodud leiud on ei pruugi olla kõige soodsamad ja kindlasti leiab sealt veel parema hinnaga. Tooteid on seinast-seina, on riided, ja mänguasju, kuna ma ka algselt midagi kindlat ei vaadanud ja kuna mainisin, pole varem sealt ka tellinud, siis ei ole kvaliteedis ka nii kindel. On kellelgi kogemusi ja oskab soovitusi anda, samuti võib kommentaaridesse jätka ka häid leide, mis teile silma jääb. Kui suudan oma lõpliku ostu valiku teha ja pakid on kohale jõudnud, siis oleks hea ka ülevaade tegelikust olukorrast teha. 

Ja kui otseselt midagi vaja pole, siis on ju ka õige aeg jõulukinkide peale mõtlemiseks, kuna pakid peaks selleks ajaks kenasti kohale tulema. Aga nüüd pakkumiste juurde: 
 • lauamatt lapsele, alghind 4.52 € soodushind 3.72 € , link siin


 • turvalukud, hinnad algavad  hind 2.44 €, soodushind algab 1,44 €-st, viide siin • sokid, vanusele 2-3 aastat hind 1 €, soodustusega 0,69 €, viide siin

 • sokid, tavahind 1,6 €, soodushind 0,89 €, link siin

 • veel armsaid sokke, alghind 1,92 €, soodushind 1.17 €, viide siin 

 • soojad sokid, algne hind 3.50, soodushind 2.41, link siin


 •   tilgakujulised seinakleepsud, alghind 5.18 €, soodushind 2,29 €. viide siin 

 • beebitekid, alghind 16.33 €, soodushind 14,70 €, link siin


 • haikala tekike, alghind 15.13 €, soodushind 11.35 €, link siin

 • perekonnale ühesugused t-särgid, alghind 14,67 €, soodushind 7,34 €, link siin

 • hoiukorvid, hind 3.16 €, soodushind 2.06 €, link siin

 • erinevad puzzled, alghind algab 1.86 €, soodushind algab 0,65 €-st, link siin
 • veel puzlesid, alghind alates 2.33 €, soodushind 2.09 €, link siin

 • puidust kalamäng, alghind 16.53 €, soodushind 9.26 €, link siin

 • magnetitega karumäng, alghind 13 €, soodushind 9,10 €, viide siin

 • lõigatavad juurviljad, alghind 4.54 €, soodushind 4.02 €, link siin


 • fotokaga t-särk, alghind alates 3,33 €, soodushind alates 1.94 €, link siin

 • Kapten ameerika t-särk, alghind 10,21 €, soodushind 3.48 €, link siin

 • puidust tähelambid, alghind 15.29 €, soodustus 12.99 €, link siinNimekiri venis päris pikaks, loodan, et teile ka midagi silma jäi, kuna enamus asju on poistele mõeldud. Pildid AliExpress
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...