kolmapäev, 28. september 2016

Snurk jõudis Eestisse

Täna hommikul tööl ajalehti sirvides jäi mulle silma uudis, et Stockmanni on müügile tulnud Snurk voodipesu. Sellest mõnusast voodipesu brändist oli meil blogis juttu peaaegu kolm aastat tagasi ja lõpuks on see siis Eestisse jõudnud.  Paari aastaga on nii mõndagi muutunud ja ka Snurkil on tootevalik suurenenud, praeguse valikuga saab tutvuda siin.

Igatahes oli kihvt äratundmisrõõm ja kel huvi, siis vana postitust saab vaadata siit või sea sammud Stockmanni voodipesuga tutvuma :) 


Pilt minu hommikusest ajalehest :) 
Lightboxi loosimäng

Kas mäletate postitust Kids Decorist? Kui ei, siis loe meenutuseks siit  Igatahes, märkasin, et neil on käimas loosimäng, mille võiduks on populaarne A Little Lovely Company lightbox.

Usun, et ka teile meeldiks selline lamp või ma eksin? :) Meil on kodus sama firma väiksemas variandis lamp, mis sügisõhtutel magamaminekut kuulutab-valgustab. Lisaks valgustamisele on see vahva sisustuselement, kus saab oma soovitud sõnumit muuta nii palju, kui süda lustib.

Igatahes kõik huvilised, kes sellist tahaksid, siis saavad Kids Decori loosimängu  kohta rohkem infot siin.


Pilt Kids Decor Facebooki lehelt

Zara Home lastele

Eelmisel nädalal avati Tallinnas Zara Home ja nagu õigele sisustuspoele kohane, on seal ka tooteid lastele. Kes Sinulaps Instagrami jälgib, siis teab, et jõudsin seal juba uudistamas käia, kaks korda isegi, kui aus olla. Kuna mulle meeldis, mida ma seal nägin, siis tänane postitus on mõeldud selleks, et ka teie silmaringi avardada, kui te seda ise juba teinud pole :)

Zara Home asub Ülemiste Keskuses, kohe esimesel korrusel, peauksest sisenedes vasakul H&M-i poe kõrval. Esmapilgul tundus, et kuigi pood ise on küllalti suur ja seda ka sortiment, siis ehk oli see liiga lai ja ebamugav on toodetega tutvuda. Vähemalt mulle tundus, et korraliku ülevaate saamiseks peab ikka tükk aega aega varuma. Aga tegelik põhjus oli ikka selles, et esimese külastuse tegin koos lapsega, kes teadagi, et taha eriti paigal püsida. Ühesõnaga oma teisel külastusel sain tootevalikusse rohkem süveneda ja esialgne veidi kehv emotsioon, asendus tunduvalt positiivsemaga.


Pildid Zara Home poest


Aga miks ma sellest Zara Home poest ikka räägin, on tegelikult seepärast, et mul on hea meel, et selline pood avati, kuna nii mõndagi oli seal mulle meelepärane, näiteks tekstiili valik - voodipesu, pehmed kätte- ja saunarätikud, erinevad tekikesed. Lisaks põnevaid lastetoa aksessuaare ja lastele riideid ja jalatseid. Samuti leiab sealt kindlasti vajadusel katsiku või sünnipäevakingi.

Kusjuures, panin tähele, et paari päevaga olid osad kihvtid asjad juba otsa saanud, aga sellest pole hullu, sest kes veel ei tea, siis Zara Home-il on ka eestikeelne koduleht, kust vist kõiki poes olevad ja rohkemgi veel, osta saab. kodulehe leiab siit. Ja usun, et poes olevat valikut ka täiendatakse.

Kui tavaliselt olen teinud e-poe tutvustuse, siis ka olen näidanud, millised on minu lemmikumad tooted, siis seekord ei ole mingi erand ning siin on mõned mulle silma jäänud ja armsad asjad. Pean ausalt tunnistama, et ilusaid asju on nii-nii palju ja väikest valikut teha oli keeruline. Ning vabandan, ka, et jällegi tundub, et enamus asju on seotud tähtedega, no kuidagi ei saa veel sellest haigusest lahti.Näete ise, kui armsaid asju Zara Homest soetada saab, kui nad oleks juba 2 aastat tagasi Eesti turule tulnud, siis oleks ma vist enamus tekikesi ja käterätikudi poja jaoks just sealt soetanud. Kuna ületarbida pole ka mõistlik, siis pean nüüd lihtsalt ootama, kuni mõni asi välja vahetamist vajab.

Kuigi postituse teemaks olid lastele mõeldud tooted, siis tegelikult leiab uuest poes kõike, mis kodusisustusega seotud on ja soovitan kindlasti võimalusel vaatama minna või siis kodulehel ringi vaadata. Ahajaa, see oli üle hulga aja üks paremini lõhnavaid poode :) 

Kas olete juba Zara Homes käinud ja oma kõige väiksematele sealt midagi leidnud?Pildid Zara home lehelt
teisipäev, 13. september 2016

"Tasapisi" väikelastehommikud Kumus

Eelmine mädal jõudis minuni info, et peale suur suve on Kumus taas algamas väikelastehommikud "Tasapisi".

Kuna minu esimene kogemus oli igati positiivne (loe siit), siis annan teile ka vahvast võimalusest, kuidas oma väiksemaga aega viita, märku ning soovitan Kumu külastus kindlasti. ette võtta.

Niisiis - iga kuu teisel kolmapäeval on lastehommikud plaanis ning esimene on juba homme kolmapäeval 14.09.16 hommikul kell 11.00 - 12.15 teemaks "Mina pildid"

Oodatakse 1 -3 aastaseid lapsi, koos vanematega siis ikka. Täpsema info ürituse kohta leiab siit 
Oleks tore teada, kas keegi blogilugejastest plaanib homme minna? 


Pilt Kumu kodulehelt

esmaspäev, 12. september 2016

Käruralli

Täna hommikul jäi mulle Facebookis silma selline lahe üritus nagu Käruralli. Tegu ei ole mõne uue sooduskampaaniaga, nagu nimest võib ehk ekslikult arvata, vais tegu on Seiklusministeeriumi, just lugesite õieti, meil on Eestis oma Seiklusministreerium, poolt korraldatava võistlusega, mille eesmärk on motiveerida inimesi rohkem liikuma.Veidi lähemalt, millega siis täpsemalt tegu on:
  • üritus on tasuta
  • osalejateks oodatakse väikelapsevanemaid, koos laste ja nende kärudega 
  • toimub üle Tallinna
  • toimumisaeg 2 nädalat, alates tänasest 12.09.16 - 27.09.16

Vankriga liikujatel oleks eesmärgistatud liikumine ja võimalus nii avastada põnevaid kohti üle Tallinna. Ülesandeks on iga päev, erinevates asukohtades punkte avastada, mis tuleb siis täpsete reeglite järgi ülesse märgistada.

Võistluse esikolmik saab auhinnatud, mille on väljapannud näiteks Breden, Kukupesa, Esimesed sammud e-pood, Bebee.ee, Softibell ja Salvest.

Kui vähegi võimalust ja huvi on siis soovitan osavõtta, sest mulle tundub see igatahes laheda võistlusena :)

Rohkem infot osavõtmise ja võistluse reeglistega saab tutvuda Seiklusministeeriumi kodulehel ja nende Facebooki lehel.


Pilt Seiklusministeeriumi FB lehelt 

neljapäev, 8. september 2016

Populaarsed lastenimed augustis 2016

See võib tunduda juba veidi igav, aga jätkan huvi pärast vähemalt selle aasta lõpuni nimestatistika vaatlust ja jagan seda ka blogis.

Siit tulevad siis augusti andmed, millised, olid populaarsemad poiste- ja tüdrukutenimed.

Populaarsemad poistenimed olid:
Artur (11), Rasmus (11), Hugo (9), Kristofer (9), Robin (9), Daniil (9), Maksim (7), Romet (7), Artjom (6), Daniel (6), Gregor (6), Jakob (6), Johannes (6), Kaspar (6), Markus (6), Nikita (6), Sander (6), Timofei (6), Aleksander (5), Gustav (5), Kenneth (5) ja Martin (5).

Ning tüdrukute nimed:
Maria (15), Sofia (15), Anna (9),  Alisa (7), Eva (7), Mirtel (7), Polina (7), Rosanna (7), Anastasia (6), Emily (6), Melissa (6), Viktoria (6), Arina (5), Darja (5), Eliise (5) ja Emilia (5).

Tundub, et võrreldes juulikuuga uusi nimesi populaarsemasse valikusse tulnud pole, välja arvatud Arina, mis on põnev nimi. Andmed pärinevad Siseministeeriumi lehelt SIIT

Varasemad populaarsemas 2016 aasta lastenimede postitused leiad siit - jaanuarveebruarmärts,
aprillmaijuuni ja juuli.


Uutele väikestele ilmakodanikele ja nende vanematele palju palju õnne :)

Pilt Pinterest.com


pühapäev, 4. september 2016

Autod värvilehed

Kuna blogi on pikka aega unaruses olnud, siis täna kohe kaks postitust.

Just algas telekast multifilm "Autod", kus peategelaseks Pikne McQueen. Usun, et antud multifilm väga tutvustamist ei vaja ning vähesel määral on kõik sellega kokkupuutunud. Aga väikestele ja veidi suurematele autosõpradele värvimiseks mõned pildid.

Rohkem pilte värvimiseks  - blogis varem jagatud värvipilte erinevate multifilmide tegelaste kohta leiab SIIT.
Pildid pärit thebestgiftidea.blogspot.com.ee

Lasteasjade Sügisturg tuleb taas!

Täna Septembrikuu "Pere ja kodu" sirvides nägin, et sügisel on taas toimumas TTÜ´s Lasteasjadeturg. Kuna mul olid eelmise külastuskorraga positiivsed kogemused, siis tahaksin seekord ka kindlasti minna.

Igatahes, huvilised, broneerige siis 9. oktoober endale ka ära, sest just siis turg toimumas on. Uksed on avatud kella 10.00 - 15.00-ni.

Kel soovi oma kasutatud asju müüma minna, siis registreerimine on avatud ning rohkem infot leiab nende kodulehet SIIT või tasub jälgida FB lehte.Pilt Lasteasjadeturu FB lehelt
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...