esmaspäev, 8. august 2016

Klotsid fotosessioonil

Jätkan lubatult veidi juttu klotsidest. uudistasin Pinterestis ringi ja tänane postitus on inspiratsiooniks, kuidas nimetähtedega mänguklotse fotosessioonil ära kasutada.

Pilte on nii rasedus ootusest ja ka hiljem juba sündinud pisikestest. Head nautimist, loodan, et on annab nii mõnelegi katsetamiseks ideid.Armsaid pilte on nii palju, aga kõike ei jõua ka postitusse lisada :) Kixik blogiloosi võitja!

Lubasin täna välja loosida Kixik e-poest kingituse - sünniinfoga seinapildi ja nimelise lutiketi. Loos läks lukku täna päeval kell 12.00 ja need, kes hiljem mängu jagasid jäid kahjuks välja. Reeglid on reeglid ja nii on lihtsalt teiste suhtes aus.

Ise leian, et see seinapilt on igati väärt kingitus ja armas mälestus elu ühest kõige olulisemast sündmusest, mina olen meie pildiga igatahes igati rahul. Muideks, kas oled tähele pannud, et blogi paremas veerus on lemmikumad poed-brändid välja toodud ja lisasin auga ka Kixiku viite. Kui teil vähegi kingitust peaks vaja olema, siis tasub sinna kindlasti piiluda.

Aga nüüd postituse tähtsama osajuurde ehk kes on see õnnelik siis? Nagu ikka, et loos aus oleks, siis kasutan Random.org abi.Kixiku e-poe kingituse sai endale: 
Kristel Hunt 
või tegelikult võib õnne soovida ka Joelile, sest neil oli terve pere armsalt osavõtmas. 
Tundub, et kingitus läheb igatahes õigesse perre.
Palju õnne teile :)

Annan teie kontaktandmed Kixikule edasi ja sealt võetakse teiega ühendust. Kõigile ka aitäh osavõtmast ja Kixikule suur aitäh toreda koostöö eest.Pilt Kixik.ee 
neljapäev, 4. august 2016

Populaarsed lastenimed juulis 2016

August läks küll nagu märkamatult mööda, sai mõnusalt puhata ja nüüd vaikselt töölainel tagasi ja seoses uue kuu algusega hea korraks tagasivaade teha, eelmise - juulikuu populaarsematest lastele pandud nimedest.

Ja nimedest siis lähemalt, populaarsemad poistenimed olid:
Miron (8), Rasmus (8), Robert (8), Trevor (8), Joosep (7), Oliver (7), Artjom (6), Daniil (6), Markus (6), Oskar (6), Sander (6), Aleksandr (5), Georg (5), Henri (5), Johannes (5), Karl (5), Kaspar (5), Maksim (5), Robin (5), Roman (5), Stefan (5).

Ja tüdrukute nimed:
Mia (12), Sofia (9), Arabella (7), Sandra (7), Arina (7), Mirtel (6), Alisa (5), Anna (5), Laura (5), Maribel (5), Polina (5).

Võrreldes eelmise st juunikuuga on nime valikusse tulnud mõned põnevad nimed nagu Miron, mis oli poisel populaarseim ja ka Stefan näiteks ning taas oli populaarne Mia nimi, mida vahepeal juba vähem pandi või mulle tundus vähemalt nii.

Andmed pärinevad Siseministeeriumi lehelt SIIT

Varasemad populaarsemas 2016 aasta lastenimede postitused leiad siit - jaanuarveebruarmärts,
aprillmai ja juuni.

Uutele väikestele ilmakodanikele palju õnne :)

PS! Kes pole veel blogiloosist osavõtnud, siis huvi korral saab osavõtta SIIN. Võiduks on Kixiku poolt personaalne seinapilt koos lapse sünniinfo ja nimelise lutiketiga.


Pilt Pinterest.com

kolmapäev, 3. august 2016

Katsiku- ja sünnipäevakingi abi Kixikust + blogiloos!

Aeg-ajalt tutvustan ma blogis mõnda uut e-poodi, mis seotud lasteasjadega ning mis mulle silma on jäänud. Seekord mõtlesin, et räägin ka ühest, mille ma avastasin, kui ma ei eksi, siis selle suve alguses ja plaanisin tutvustavapostituse teha, peale puhkust, linna-töö-blogimise rütmis tagasi olles.

Tore oli, aga minu üllatus, kui just seesama e-pood ise mulle kirjutas ja kirju vahetades jõudsime kokkuleppele väikse loosimängu osas. Enne loosi juurde minemist, tahtsin ma tegelikult rääkida ka sellest, miks see e-pood ehk siis Kixik.ee mulle üldse silma jäi. 

Ma usun, et ma ei ole ainuke noor ema, kes teeb oma lapsest hunnikute viisi pilte ja minu soov oli ka minna mõne hea fotograafi juurde, et seal väiksest tegelasest ja perest mälestuseks pilte teha. Üks mõte oli pildisessioon lapsest ja nimetähtedest ning sellepärast ma nimeklotse üldse googeldama hakkasin ja Kixikuni jõudsin. Mulle meeldisid just need pildil olevad klotsid.Kixiku valikus on ka muid käsitööna valmistaud klotse ja kel ka vähegi soovi ja huvi, siis võib lähemalt tutvuda nendega SIIN. Lisaks fotosessioonile dekoratisooniks olemisele, võivad lapsed nendega mängida :) ja sobivad lastetoa kujundus elemendiks. Kui aega leian, siis panen kokku väikse pildipostituse inspiratsiooniks, et ka näeksite, kui lihtsate võtetega saab oma lapse fotosessiooni või lastetoa põnevamaks muuta. 

Aga ega ainult klotsidega Kixiku tootevalik ei piirdu, tegelikult on see üks vahva pood, kus kiiremas korras võib leida sobiva kingituse, kas katsikule, sünnipäevale, pulma, sõbrapäevale või tõesti, mis iganes erakorraliseks sündmuseks vaja on või tegelikult ka lihtsalt oma kodu kaunistama.

E-poes on esindatud Eesti disainerite looming ja põhisuunaks ongi just personaalsete disainikingituste müük, näiteks on müügil nimelised mänguasjad, lutiketid, seinapildid jne. Brändidest leiab seal, juba ka juttu olnud My Unicorn, AnnaLutter, Seinast seina, lisaks Pai la Mama, Mia Pupe, Jaago Käsitöötalu ja Mömmi.

Ja nagu ikka jutu juurde toon näited oma lemmikutest toodetest, mis mind veel huvitasid ja mis mul juba endale ostusoovi nimekirjagi olid salvestatud. Minu viited on pigem laste peale mõeldes ja veidi poisilikud, kuna enamjaolt jäävad mulle praegu silma tooted, mis sobiksid väikestele poistele. 

Lõbusa sõnumiga beebibodid:
Usun, et leiate, ka endale nii mõndagi, mida ostukorvi pista. Kindlasti soovitan Kixikust just eelnevalt mainitud tähtpäevade - katsiku või sünnipäeva eel kingiideed otsima minna ja kui abi ei leia, siis arvan, et kirjutades, ideedest neil puudust ei ole ning abistavad kindlasti.

Ka mina sain Kixikult kingituseks just viimasel pildil olnud sünniinfoga seinapildi, mis meie kodu nüüd kaunistab. Kuna ma olen sellega nii rahul, siis kavatsen ise ka uue tellimuse teha, augustis on juba ju uusi sünnipäevi oodata.

Aga lõpetuseks, on mul hea meel läbi viia uus blogiloos, kus kingituseks on just samasugused pildil olevad poisile või tüdrukule Kixiku poolt teile personaalselt valmistatud üks sünniinfoga seinapilt ja lisaks nimeline lutikett (vaata linki)Mida teha, et see endale võita?  

  • Ole Sinulaps blogi jälgija Facebookis, leiad SIIT ja Instagramis leiad SIIT 
  • Kirjuta kommentaariks, kellele sooviksid oma kingitust teha Kui kommenteerid blogis, siis jäta oma nimi ja e-mail. 
  • Ole ka Kixiku Facebooki jälgija SIIN
  • Facebookis jagamise eest saad lisapunkte :) 

Head loosiõnne!

Loos läheb lukku juba esmaspäeval 08.08.16  kell 12.00!Pildid Kixik.ee lehelt


teisipäev, 2. august 2016

Valmistume lasteaiaks - sildistame riided

Mõtlen vaikselt juba poja lasteaeda mineku peale - tavaliselt on rühmas vähemalt 16 väiksest last ja kuna lasteaia varustuse hulgas peaks lisaks oma riietele olema varuriided, siis on suur tõenäosus, et riided võivad laste vahel vahetusse minna. Ja minu arvates on vist osades kohtades isegi nõue, oma riided ära märgistada?

Igatahes mõtlesin, et õige aeg oleks ära osta nimesildid.  Olin teadlik, et Minukleeps.ee-st peaks selliseid nimesilte saama ja läksin uurisin asja.

Nad pakuvadki kahte sorti nimesilte - kleebitavaid, mida saab kleepida põjimõtteliselt igale poole, alates kotist, jalatsiteni välja ja riidele triigitavad ning igaüks saab teha omale sobiva kujunduse, valida saab tausta, nime fondi, suuruse ja lisada pilte. Mänguruumi on piisavalt ja nii sain omale meelepärased sildid tehtud.

Küll, aga ei suutnud ma otsustada, kumb variant parem oleks, viis valisin mõlemad nii kleebitavad ja triigitavad, et ära testida ja kindlasti leiavad nad meil kasutust. Kujunduse tegin ka erinevad, veidi lihtsama ja teiseks lõbusama taustaga väikse rulapoisiga. Kokku läks see lõbu koos saatmisega maksma 5,9 €, mis on täitsa hea hind, lisaks on neil praegu ka soodustused.


Esimesed katsetused triigitava nimesildiga on tehtud ja paar jopet said endale märgituse juba külge. Triikimise juures tasub tähelepanelik olla ja mitte väga kuuma triikrauaga silti hõõruma hakata vaid kergelt triikraud sildile ja valmis.
Millised on teie ettevalmistused lapse lasteaeda minekul? 
Kas plaanite ka oma lapse asjad "sildistada" :) Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...