reede, 25. november 2016

Loomamaskid

Eile korraldati poja lasteaias Kadrilaata, mille eesmärk oli koguda raha lasteaeda õue mängimiseks uute mänguasjade ostuks. Selleks oodati siis vanemate poolt müügile toomiseks käsitööd, oma valmistatud küpsetisi või midagi, mis võiks sobida müügiks ning mille kaudu saaks raha koguda.

Ega ma austal öeldes sellist varjatud raha kodumist heaks ei kiida, see peaks tulema ikkagi linna eelarvest, aga mis sa hädaga ikka teed ja ega see paar eurot ju kedagi ka tapa. Kuna ma olen ka eelnevalt maininud, et ma suur küpsetaja pole, siis igasugune oma küpsetiste viimine langes kohe ära. Käsitööd oleks isegi teinud, aga ajapuuduses langes ka välja, kuigi mul oli isegi idee välja mõeldud - selleks olid vildist loomamaskid, mis meil kodus juba tükk aega täielik hitt on.

Kuna aega ettevalmistuseks eriti ei olnud ja loomamaski idee, mulle tundus, et võiks olla midagi, mis ehk silma jääks ja lastele meeldida, siis otsustasin teha hoopis maskivihiku, kuhu kogusin kokku erinevad maskipildid, mida sai ise värvida, välja lõigata ning siis võib mänguks minna. Kokku tuli 7 loomamaski, mille sidusin kokku kummipaelaga, mida sai maskinööriks kasutada.Kahjuks valmis maskivihikutest ei jõudnudki pilt teha, aga juhuks, kui teil võiks huvi olla loomamaskide järgi, siis jagan pilte. Prindi välja, head värvimist ning mängimist.Minu rõõmuks nägin ka, et mu vaev ei olnud asjata ning maskivihikud läksid kenasti müügiks. Järgmiseks aastaks hoian meeles oma plaani vildist maske teha :)


Viited Studyvillage.com ja Coloringbook4kids.com

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...