esmaspäev, 10. oktoober 2016

Igal lapsel oma kaisuloom!

Olen juba tükk aega plaaninud teha ühe postituse laste kaisuloomade teemal, kuna tahtsin kirjutada sellest, et laps on oma valikutega isiksus juba väiksest peale ja vanemad ikka ei saa alati oma tahtmist peale suruda. 

Nimelt enne lapse sündi ostsin talle kingituseks, sõbranna eeskujul muidugi, kaisulapi või kuidas neid väikseid pehmed rätikuid nimetaksegi? Leidsin, et see oli igati armas ja miks ei peaks lapsele see meeldima. 


Aga võta näpust, kui mu õde katsikule tuli ja tõi kingituseks ise heegeldatud väikse jänese, oli laps kui müüdud ning ma võisin igavesti oma kaisulapi ära panna. See selleks, aga on armas vaadata, kuidas tihti jänes oma mängutesse ja toimetustesse kaasatakse, vahest koos lõunatakse (selle tagajärg muidugi ei meeldi mulle) ja õhtul kaissu võetakse. Ja ega tänaseks jänesel ka õieti välimust pole, aga see pole ka tähtis, peaasi, et laps rahul on :) 
Usun, et oma kaisuloomaga-või nukuga tegelemine ja tema eest hoolitsemine õpetab tulevikus teistega arvestamist, hoolimist ning annab lapsele kindlustunnet. 

Kuna ma blogin ja oma töö tõttu on mul üpris lai ülevaade, erinevatest lastega seotud ettevõtetest siis jääb mulle tihti silma mõned põnevad leiud, mida hea meelega ka teiega jagada saan. Ja seekord, jagan teile pilte armsatest MiaPuPe poolt valmistatud kaisuloomadest ja väikestest pehmetest mänguasjadest. 


Kas pole armsad? MiaPuPe on väike Eesti pereettevõte, kes teeb kõik lastele mõeldud kaisuloomad, mänguasjad, katsikukingitused käsitööna. Minule jäid nad silma kunagi käsitöölaadal ja peale seda olen paar korda nende kodulehele neid imetlema sattunud, vaata ka siit, kust ka eelnevad pildid pärit on. 

Minus võtab võimust "kaotsi läinud käsitööõpetaja" kui selliseid armsaid isetehtud mänguasju näen. Tean, mida nende valmistamine tähendab ning et sinna on alati head mõtted sisse pugenud ja usun, et ka laps tunnetab seda. Hea näide oli ju ka minu eelnevalt kirjeldatud lugu, kus minu poeg, valis poetoodangu asemel heegeldatud jänku. 

Aga veel, teema juurde tagasitulles, kes mäletab, et kunagi kirjutasin ühest ettevõttest, kes valmistab laste joonise järgi lapsele oma lemmiklooma, just sama teenust pakub ka MiaPupe, loe lähemalt siit.

Mul on hea meel, et MiaPuPe on võtnud mureks blogilugejate laste heaolu :) ja koostöös nendega saan välja loosida koguni kaks kaisulooma. Sest nii, nagu leian, mina, nii on kindlasti nõus ka MiaPuPe, et ühel lapsel peaks olema vähemalt üks kaisuloom. Seega kasutage nüüd head võimalust ning kinkige oma lapsele või kingituseks üks MiaPuPe loomake. 
Mida teha, et üks kaisuloom endale võita?  

 • Ole Sinulaps blogi jälgija Facebookis, leiad SIIT või Instagramis leiad SIIT 
 • Kirjuta kommentaariks, millist loomakest sooviksid ja kellele. Oma valiku saab teha SIIT. Kui kommenteerid blogis, siis jäta oma nimi ja e-mail. 
 • Ole ka MiaPuPe Facebooki jälgija SIIN
 • Facebookis jagamise eest saad lisapunkte :) 

Head loosiõnne!

Loos läheb lukku juba esmaspäeval 17.10.16  kell 12.00! - Loosimine on lõppenud! Pildid MiaPuPe lehelt

8 kommentaari:

 1. Kaisuahv oleks sündivale plikale ideaalne! :)

  VastaKustuta
 2. Minu kallile 2 nädalasele poja Kristoferile oleks ideaalne Tudujänes :). Jããme pojaga õnnele lootma ehk õnn naeratab seekord meile :)

  VastaKustuta
 3. Kingiksin roosa kaisujänese lapselaps Sennale. Ehk siis unustab ka kaisuteki, mis igale poole kaasa lohiseb :)

  VastaKustuta
 4. Mina kingiks oma lapsele Ogi. Nii vahva ja teistmoodi lähenemine kaisukale :D

  VastaKustuta
 5. Mina kingiks oma pojale helesinise Jänesepoisi :)

  VastaKustuta
 6. eneli.eensoo@mail.ee12. oktoober 2016 14:02

  Osalen loosimises Blue Bunny kaisukaga. Kingituseks mu kõige kallimale 2a Kristianile.

  VastaKustuta
 7. Roosa tudujänes oma vastsündinud tütrekesele!!

  VastaKustuta

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...