pühapäev, 1. mai 2016

Tahvel beebibodid

Mida soojemaks läheb, seda enam tahaks põnevate asjade kallal nokitseda, mulle meeldib eriti erinevad diy projektid, mis seotud mööbliga :)

Juba tükk aega olen pidanud plaani, teha üks katsetus tahvlivärviga, arvatavasti on esimeseks katsejäneseks üks lastelaud või kapp. Kogun veidi inspiratsiooni ja mõtteid, kuni oma tahvlivärvile järgi lähen. Täna tahtsin hoopis jagada omapärasemat lahendust, kui tavaline tahvlivärviga mööbli katmine.Nimelt jäi mulle Instagramis silma Kriips, mis pakub tahvel beebibodisi.

Põnev lahendus, mida ma enne pole näinudki ehk beebibodi on kaetud tahvelkangaga, millele saab kirjutada või joonistada ning nii luua uus kujundus riidele kas või iga päev.

Kuidas kasutadada?

Kirjuta või joonista kriitmarkeriga bodil olevale tahvelpinnale oma soovitud sõnum, lase kuivada umbes 1 minut. Kui soovid sõnumit muuta, siis kustuda pind (seebi)vee ja pehme svammiga, kuivata kuva lapiga ning kirjuta uus soovitud sõnum.

Niiske lapiga tahvelpinda puhastades, ei lähe bodi märjaks, kuna tahvelkangas on vetthülgav.

Tahvel beebibodi on saada suurustes 56-80 cm, hind 25 € 

Mõnus uudne lähenemine ja näeb kihvt välja ka. Muideks, Kriipsu Facebooki lehel on kuni 06.05.16 mäng, kus võiduks on ju see sama tahvel beebibodi. Mängu leiab SIITPildid pärit Kriipsu Facebooki lehel

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...