neljapäev, 26. mai 2016

Kikud puhtaks - blogiloos!

Nädal aega tagasi muljetasin ma oma Lasteasjade kevadturu kogemusest, üheks minu ostuks oli siis Rockee jonnipunn-hambahari. Meie kodus on see igatahes õhtustaar, mis alati hambapesule meelitab. See on igati tore, kuna leian, et on tähtis, lapsele juba maast-madalast hambapesu harjumust sisse harjutada.
Mul on hea meel, et Täiskuu tore naispere, kes Rockee jonnipunn-hambaharju Eestis müüvad, olid minu ettepanekuga nõus ja nii saamegi ühe väikse lapse ka uue hambaharja võrra õnnelikumaks teha. No antud juhul ei ole ju tegu pelgalt hambaharjaga :)


Ja jagamisele läheb see Rockee "Konn" jonnipunn-hambahari. 

Mida teha, et see endale võita?  

  • Ole Sinulaps blogi jälgija Facebookis, leiad SIIT ja Instagramis leiad SIIT 
  • Kirjuta kommentaariks, kuidas teie lapsel hambapesu käib - kas peseb meelsasti hambad või pigem mitte? Kui kommenteerid blogis, siis jäta oma nimi ja email. 
  • Ole ka Täiskuu Facebooki jälgija SIIN
  • Facebookis jagamise eest saad lisapunkte :) 

Muideks Täiskuu sortimendis on hetkel lisaks USA-st päris VIOLIFE Rockee hambaharjadele ka elektrilised Slim Sonic hambaharjad ning Suurbritanniast pärit Skin Blossom ökoloogiliseslt puhas looduskosmeetika. Tasub kindlasti uudistada, parim viis selleks on praegu tutvuda nende Facekooli lehega, kuna koduleht on praegu uuenduskuuril. Müügil on Rockee hambaharjad näiteks nüüd ka Südameapteegis ja NONAS ning teisi müügikohti saab piiluda Täiskuu lehelt.

Juba mainitud Täiskuu leht asub siin ja Skin Blossomi lehe leiab siit.

Aga head loosiõnne siis :)


Loos läheb lukku juba 31. mai kell 12.00!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...