reede, 13. mai 2016

Heegeldatud vaip lastetuppa

Heegeldatud vaibad on juba küll vist igas kodus olemas? Mulle meeldib, et selline vaip loob hubasust ja on jalale sõbralik. Lastetuppa sobib see ka ideaalselt, kuna mänguhoos unustatakse end tihti ära ja nii on lapse istumisalune mõnusalt soe ja pehme ning ei ole külmetumist karta.


Leia piltidelt 5 erinevust :)

Eelmisel sügisel käisin Mardilaadal ja soetasin sealt vaiba tegemiseks trikotaazpaela. Mul oli siis ammune soov ise ka üks heegeldatud vaip teha. Heegeldamine ei võtnud üldse palju aega ja oli mõnusalt teraapiline tegevus. Kindlasti tahaks ühe vaiba veel endale koju teha.

Minu inspiratsiooniks oli Mummu käsitööblogis olev vaip, vaata SIIT. Algse mustri leidsin Gardstudiost,.com-ist, mida ise veidi muutsin. Kuna vaip oli mõeldud poisile, siis tahtsin vaipa, mis oleks veidi lihtsama mustriga ja värvuselt hele. Lõngaks oli Jolleri Käsitöökambrist pärit Tek-Tek trikotaazpael, värvus lumivalge, vaata SIIT, kokku läks 6 tokki ja vaiba läbimõõt tuli 174 cm.

Garnstudio muster


Lõpptulemusega jäin päris rahule, esimene isetehtud vaip ikkagi. Mis puudutab, aga lõnga värvust, see on valge, siis järgmine kord ma pigem eelistaks veidi tumedamat, kuna mustus paistab valge peal paremini silma. Õnneks on vaip parajas suuruses, et mahub pesumasinasse ning on seni korralikult puhtaks saanud.

Kellel ksäitöösoont pole, aga ka sooviks taolist heegeldatud vaipa, siis õnneks on kohti kus neid soetada saaks, näiteks By Hand e-pood SIIN

Sooviksid lasteuppa ka uut vaipa näiteks sõiduteega või tahaksid ise midagi teha, vaata siia

Kuidas teile heeldeldatud vaibad lastetoas meeldivad? 
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...