reede, 22. aprill 2016

Konkurss - "Minu unistuste lastetuba"

Taaskord jäi mulle silma vahva konkurss, mida teiega jagada tahan, kuna auhind sellel on magus :)

Nimelt alustas YIT Ehitus täna konkursiga " Minu unistuste lastetuba", mille auhinnaks on 5000 € väärtuses uus lastetuba!

Pilt YIT Kodu

Mida võiduks tegema peab?

Osavõtmiseks tuleb lapsel joonistada pilt oma unistuse toast ja kirjutada 3 asja, mis seal toas kindlasti peaksid olema. Võidutöö esitaja auhinnaks on uus lastetuba maksimum väärtusega 5000 €, mis sisaldab sisekujunda tööd, materjale, paigustust ja kokkuleppel lihtsamaid renoveerimistöid. Lastetoa uus sisustus kujundatakse võidutöö järgi ning kooskõlastatakse eelnevalt võitjaga.

Oma pildi võib saata kuni 22 juunini. Peale seda valib välja žürii kõigi osaletate seast võitja, kes avaldatakse 13 juulil. Muideks žürii esimees on kunstnik ja laste lemmiku Lotte autot Heiki Ernits. Lisaks võidutööle valitakse välja ka "Rahava lemmikud", mille auhinnaks on kinkekaardid väärtuses 50 €.

Seega, kel soovi oma lastetoas värskendus teha või abi uue kujundamisel, siis soovitan kindlasti osa võtta. Konkursi täpsemate tingimuste ja kuidas ning kuhu pilt saata, saad tutvuda YIT Kodu lehel.Milline on sinu unistuste lastetuba?


Pildid Pinterest.com

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...