teisipäev, 5. aprill 2016

Home From North

 Sellel nädalavahetusel toimus taas Disainiturg, ise küll kahjuks ei jõudnud sinna, aga sotsiaalmeedia vahendusel jäi silma uus tegija ehk Home From North.

Nagu nime järgi aimata võib, siis nende valikus võib leida skandinaavia stiilis tooteid. Ja miks ma neist kirjutan, on seepärast, et lastele mõeldud toodete osas leidsin oma ühed lemmik brändid. Ka varem oleme blogis nendest juttu teinud, nagu näiteks Tellkido ja Ferm Living. Home From North valikust saab lapsele nii tuppa, kui söögilauale kui ka voodisse armsaid tooteid.

Mõned meelepärased näited

  • mänguasjade hoiustamiseks  • põnevat lastetuppa
Uueks lemmikust sai kohe Buddy and Bear bränd, mille kollektsioonist varsti-varsti paar iludust ka meile koju peaks jõudma. Home From North avas just oma e-poe ja avamisnädalal kuni 09.04.16 on Eesti piires transport tasuta. Tuli võimalust kasutada :)

Minu valik, mis on mõeldud lapsele ehk talle igapäevased nõud:Home From North valikus on tooteid ka elu-, magamis ja vannituppa, seega skandinaavia stiili armastajatel tasub see e-pood endale kindlasti meelde jätta, nende e-pood asub siin ja Facebooki lehel saab silma peal hoida siin.

Kes sellel aastal Sisustusmessi on külastamas, siis võib Disainilaada raames ka neid kohata, asuvad B-hallis. Broneerige endale 22-24 aprill kalendrisse ära :)

Mina, aga jään kannatlikult oma esimest tellimust ootama :)


Pildid Home From North kodulehelt

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...