esmaspäev, 7. märts 2016

Söönuks - kiirelt, lihtsalt ja maitsvalt

Mõnda aega tagasi saatis Farmi mulle taas proovimiseks nende uusi tooteid. Kuna varasemalt ma Farmis pettuma ei ole pidanud, vaata vanu postitusi siin,, siis ootasin huviga, milline seekordne valik võiks olla. Ja maitsmiseks olid siis uues purepakendis maitsestamata jogurt ning uued moosiga pudingud.Kuigi korrektne söögikord näeks ette, et alustatakse soolasemast ning liigutakse edasi magusamaga, siis mina tegin proovimisel just vastupidi ehk esmalt said proovitud uusi vanillipudinguid. Miks nii?

Kui nägin, et üks vanillipudingitest oli koos mustika-põldmarjamoosiga, siis teadsin, et see on esimene katsejänes. Mustikad ning põldmarjad on nimelt mu lemmikud, puding ise oli aga mõnusalt koorene ja väga maitsev, mmmm.

Nagu ma tutvuda sain, siis Farmi pudingud ei sisalda säilitusaineid ega sünteetilisi värv-ja magusined, seega neid võib rahulikult ka oma lapsele anda.

Teine vaniljepuding oli jõhvika moosiga, mõnusalt hapukas ja ka täitsa hea maitsega, aga siiski, esimene proovitud puding meeldis enam :)Kolmandaks tooteks oli juba mainitud Farmi maitsestamata jogurt. Selle jätsin ma meelega viimaseks, kuna sellest saab nii lihtsaid ja maitsavaid toite teha, ning tahtsin seda ise ka katsetama hakata. Siinkohal jagangi teiega oma kahte lemmikut retsepti.

Juba järgmisel hommikul oli meil tavapärase pudru asemel jogurti hommikusöök - retsept on ülilihtne ehk võta vaid maitsestamata jogurt ning lisa seda, mis sul külmikus on, kas puuvilju, marju või moosi, mett. Ning voila, kiire ja lihtne söök ongi valmis, sobib nii hommikul, nagu meie tegime, lõunal või õhtul, lihtsalt "vahepalaks".

Ma ei ole eriti originaalne, sest maitsestamata jogurtile läksid peale mustikad, aga just nii mulle kõige enam meeldib ning see oli minu arvates kõige-kõige parem hommikusöök üldse!Aga teiseks lemmikuks, mida ma maitsestama jogurtiga teha armastan, on juurviljade või snäkkide juurde mõnus ürtitega kaste. Jällegi kiire ja lihtne ning ülimaitsev. Võta maitsestamata jogurt, lisa ürte, veidike soola ning kui armastad teravust, siis lisa veidi ka sinepit. Selline kaste sobib ka näiteks prae kõrvale.Kusjuures, kui ma lugesin, et Farmil oli maitsestama jogurt varem pudelis, siis tunnistan ausalt, mina seda märganud polnud. Olin alati eelnevalt maitsestamata jogurtit 0,5 topsis ostnud. Aga kuna tegu on niivõrd universaalse tootega, nagu ise näete, sobib ükskõik, mida sellest valmistada, siis kulub seda ka päris palju ning seega tasub kindlasti osta suurem kogus.

Suurem kogus on üks põhjus, miks mulle Farmi maitsestama jogurt meeldis, aga palju tähtsam oli tegelikult selle maitse, mis tundus nii naturaalne ning maitsev, noh ta ju ongi tehtud vaid piimast, koorest ja juuretisest. Puhas eestimaine tooraine, ilma ühegi paksendajata.

Taaskord tuli tõdeda, et on tore uusi tooteid proovida ning oma pere toidulauale maitsvaid lemmikuid leida, millest muidu võib poes lihtsalt mööda jalutada.

Soovitan piiluda ka Farmi kodulehele, kust leiab põnevaid retsepte, mida näiteks maitsestamata joguritiga proovida, vaata siia. Igakord, kui ma sinna satun, tuleb tahtmine kohe kokkama hakata, pildid ise on juba nii ahvatlevad.

Kõige kiirem viis Farmi uudistega kursis olemiseks  on olla Farmi jälgija Facebookis.

Kas teie olete uusi Farmi pudingeid proovinud? Mis on teie pere lemmikretsept, kus maitsestamata jogurtit kasutate? Oleks tore teie retsepte proovida :)

Farmile aitäh :)


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...