esmaspäev, 21. märts 2016

10 ideed Lihavõtte meisterdusteks

Kuna sellel nädalal on koolivaheaeg siis on lastel kindlasti rohkem vaba aega ning miks mitte veeta see meisterdades ja seoses saabuva Lihavõttega. Jagangi 10 ideed, mis mulle silma on jäänud ning mida tulevikus lapsega ise proovida tahaksin. See postitus on siis seekord ainult jäneste ja pühademunade päralt.

1. Esmalt, eilse värvinäidiste teemal, lisaks vanikutele saab nendest veel meisterdada toredaid kaarte.
Jänestega kaardi idee pärit Craftymorning.com


2. Kahvliga värvimine? Jah, just see tibu pilt on tehtud kasutades kahvlit, idee pärit Craftymorning.com
3. Järgmiseks, näide, kuidas väikseid pallikesi ja pesulõkse kasutades, valmib Lihavõttemuna, idee pärit siit. Vahva, milliseid töövõtteid välja mõeldakse. Üks moodus, kuidas teha kunsti nii, et käed veidigi puhtaks jäävad, tasub kindlasti proovimist.


4. Papptaldrikutest Lihavõttejänes, idee pärit Craftymorning.com5. Pusled, mis tehtud jäätisepulkadest idee pärit Craftymorning.com6. Kartulitükiga tehtud Lihavõttemunad, idee pärit taas Craftymorning.com


7. Munakarbist saab armsa jänese, idee pärit SIIT


8. Ja veel jäneseid, seekord tehtud hoopis tualettpaberirullidest, idee pärit Parentinghealthybabies.com9. Käe-ja jalaprindid, mis tehtud näpuvärvidega, saab teha ka vahvaid jäneseid, idee pärit Funhandprintartblog.com10. Ja kui enne oli jänes papptaldrikutest, siis saab omale jänese teha ka joogitopsist, idee pärit Briteandbubbly.com
Loodan, et igaüks saab nüüd teha oma Lihavõtte kunstiteose. Nagu näha, saab lihtsaid materjale kasutades, teha toredaid ning kauneid jäneseid või mune.

Vaata ka varasemat postitust jänesevaasist ning soovitusest sellel aastal pühademunad teha kirkalt värvilised.Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...