pühapäev, 28. veebruar 2016

A Little Lovely Company - nunnumeeter on põhjas.

Liigun päris palju Instagramis ja Pinterestis ringi ning viimasel ajal on mulle silma jäänud armsad jäätised, pirnid ja valguskastid. Teadsin, et tegu on lampidega, aga, et need on ka öölambid ja pärit A Little Lovely Company tootevalikust, seda mitte. Taaskord tore avastus, mida teiega jagan.
A Little Lovely Company on Hollandi ettevõte, mis loodi 2013 kahe disaineri Judith de Ruijteri ja Nikki Hatekey poolt. Nende eesmärk on luua kõrge kvaliteetiga dekoratsioone koju ja pidulikele sündmustele.

Tootevalikust on lastetuppa näiteks lampe, patju, riiuleid ning mänguasju. Lisaks on neil seinakaunistuseks põnevaid postreid, tähebännereid ja seinakleepse. Ning ka piduliku sündmuse tarbeks on neil alustades õhupallidest lõpetades külaliste kingitustega. Ühesõnaga võib A Little Lovely Company valikust leida endale kindlasti midagi, mis meeldiks. Ning kui leiad, siis nad saadavad tooteid ka Eestisse.

Lisan mõned näited tootedest, mis mulle kõige rohkem meeldisid ning mis minu koju kindlasti tee leiaks. Kuna mul on poeg, siis pastelseid asjad ilmselgelt ei sobiks ning toonid oleks pigem must-valged.

Minu eriline lemmik on valguskast - huvitav lamp, kuhu saab oma sõnumi kirjutada. Tähti on musti või pastelseid ning võib eraldi juurde osta ka sümboleid.

Järgmiseks põnevaks leiuks on tähebänner ehk taas saab oma sõnumiga seina kaunistada. Valikus on nii musti, kui ka pastelseid. 
Ja veel meeldisid mulle need väiksed majakujulised riiulid
A Little Lovely Company tooted on nii tegelikult nii armsad, arvan, et üks pirnilamp kuluks ka ära. 
Ja kindlasti tasub tutvuda ka piduliku sündmuse eel, nende õhupallide ning seinakaunistustega. Minu lemmikud, on need sinised loomapiltidega


No onju armsad asjad? Muideks, kes ei kannata oodata ning Hollandist tellimisega vaeva näha, siis väike valik A Little Lovely Company toodetes on müügil ka Scandikids poes Rocca al Mare kaubanduskeskuses Tallinnas. Tasub vaatama minna :)


Pildid Instagram ja Pinterest
HATQIFXZ

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...