laupäev, 31. oktoober 2015

Happy Halloween!


Täna õhtul on siis lõpuks Halloweeni õhtu. Mis teil plaanis on? 
Kas olete kodus perega või lähete ehk külla?
Kes nüüd lõpuks ärkas ja siis veel jõuab kiirelt ettevalmistusi tegema hakata. 
Panime selleks kokku tänase päevakava (kliki lingile)


Pilt Decodir.com 

Pilt Idigpinterest.com

  • Lindexist ja H&M´ist saab Halloweeni kollektsiooni riideid, kusjuures ühest neist on praegu lasteriided -20% :)
Ja lõpetuseks üks tore postitus, kuidas see kõik üheks mõnusaks õhtuks kokku panna, loe siit.

Meie juba ootame õhtut! 
Pagaripoiste tordiloos

Blogi sünnipäeva puhul jagame välja Pagaripoiste imehea Küpsise-kohupiimatordi. 

Tänan kõiki osavõtjad, kellel seekord ei vedanud, siis Pagaripoistest saab omale tordi osta siit
Ja mind abistas, nagu ikka Random.org kes täna soovis võitjaks 

Janne Freimanni! 

Palju palju õnne sulle ja ole hea anna endast emailile märku ja 
räägime lähemalt, kuidas maitsva kingituse kätte saad :) 

Ja aitäh ka Pagaripoistele :):)

neljapäev, 29. oktoober 2015

Emme ja Beebi Kinopäev Solaris kinos

Eile vihjasin oma toredast päevast koos pojaga, nimelt me otsustasime kinno minna. Temal oli see esimene kinokülastus. Kuna Solaris kino jääb kodule kõige lähemale ja pean seda kino üldse oma lemmikuks, siis ikka aeg-ajalt hoian filmikaval silma peal. Väikse lapsega kodus olles ei ole, aga eriti võimalik kinos käia, kuna see eeldab head planeerimist ja küsimust, kelle hoolde laps jätta. Vähemalt nii arvasin enne eilset kinokülastust. 1,3 aasta jooksul olin saanud nii kinos käia vaid ühe korra ja siis käisin Pahupidi vaatamas.

Solaris kino annab ikka õnneks endast märku ja saadab vahel e-mailile oma uudiskirja. Pea aasta aega tagasi märkasin ma kirja, kus kutsuti Emme ja Beebi Kinopäevale. Mõtlesin, et oleks tore minna, aga poeg on veel väike ja kuidas ma ikka seal temaga toime tulen. Sellest kartusest jäi minemata.
Vihjeid Kinopäevast tuli vist korra kuus, aga olin enamus aega Tallinnast eemal ja kui lõpuks sügis tuli siis juba ausalt õeldes ootasin nende kirja. Käisin üle päeva kodulehel piilumas, millal ometi üritus toimub :) Sest oli kindel plaan minna.

Kui lõpuks see päev saabus, siis läksime. Valmistasin enne kodus korralikult ette nagu ikka - mähkmed, söök, jook, puhtad riided + mõni mänguasi. Kartsin kõige hullemat, et laps ei pea seal kaua vastu ja hakkab jorisema ning keset seanssi peame lahkuma.

Mis siis Kinopäev endast kujutas?

Kõige eest on hoolt kantud, parkida saab nagu ikka Solaris Keskuse parklas, kes tuleb vankri või käruga siis 3. korrusel on kinopiletite müügileti lähedal käruparkla loodud. Lisaks saab garderoobis vajadusel mähkimislauda ja niisked salvrätikuid kasutada.


Eilse Kinopäeva kavaga ja piletiinfoga saab tutvuda siin


Nagu kavas seisis paluti kohale tulla tunnike enne filmide algust. Kohapeal tutvustati lastele ja nende vanematele erinevad tooteid ja jagati kingitusi. Seekord olid oma tooteid tutvustamas näiteks:


Lisaks meisterdas Väike Päike lasteklubi lastega Isadepäeva kaarte ja jagas õhupalle. See tunnike läks kiiresti, kuna uudistamist jagus küllaga. Kilekotike kingituste ja uue infoga ootab kodus läbivaatamist.

Kell 11 algas kinosaalis Apotheka loeng nohust ja kuidas sellest jagu saada. Ning kell 11.15 algaski film. Sellel päeval oli valikus kolm võimalust: "Hotell Transilvaania " eesti või vene keeles ning "Mina, Earl ning surmasuus tüdruk". Meie valik oli eesti keelne "Hotell Transilvaania 2", filmist lähemalt räägin ehk mõni teine päev :)

Filmi alguses olime kenasti oma kohtadel. Kusjuures saal on lastesõbralikum - terve filmi põlesid nõrgalt tuled ja heli oli ka tavapärasest vaiksem. Tore tõdeda, et iga pisiasja peale oli nii mõeldud.

Seansi jooksul, kogunes osa lapsi ja nende vanemaid saali ette, istetoolide ja ekraani vahelisele alale, kuhu oli loodud mänguala. Peagi suundusime ka meie sinna. Lapsel oli igatahes tore mängida ning sotsialiseeruda ja mina sain filmi kenasti lõpuni vaadata.

Pean ära märkima, et vaatajatest oli ka paar isa ja tundus, et paljud emad olid tulnud koos sõbrannaga. Koos on ikka lõbusam.


Vabandan kehva kvaliteedi pärast, pilt tehtud telefoniga 

Kokkuvõtteks, olin meie päevaga väga rahul. Saime kenasti terve seansi kinosaalis olla ja ei pidanud jorina pärast saalist põgenema :) Kusjuures ma isegi ei mäleta, et keegi lastest oleks kõva kisa teinud, tundus, et kõigil oli tore olla.

Kuna meie esimene filmikülastus mõõdus nii edukalt siis on juba plaan järgmine kord ka kindlasti minna. Ja siis on meid juba rohkem, sest sugulane soovis oma lapsega kindlasti tulla :)

Igatahes mina jään Solarise kino uudiskirja Emme ja Beebi Kinopäeva kohta ootama ja soovitan neil, kellel olid ehk samad hirmud, mis minul, siiski kindlasti minna. Usun, et ei pea pettuma. Praegu kahetsen ainult seda, et ma varem sinna ei läinud :)

Kel soovi järgmine kord Solarise Emme ja Beebi Kinopäevast osa võtta, siis kõige lihtsam viis selles teada saada on registreerida ennast kino uudiskirja saajaks. Registreerida saab siin või jälgida nende tegemisi läbi Facebooki siin. Küll Solaris kino märku annab, millal Kinopäev jälle toimumas on.

Kas teie olete käinud Solarise kino Emme ja Beebi Kinopäeval? Millised on teie kogemused?Pildid pärit Solarise kino facebooki lehelt

kolmapäev, 28. oktoober 2015

Ema väike kommipood

Täna oli meil tõsiselt tegus päev, käisime pojaga esimest korda kinos ( laps siis ikka) :) Mina olen vana kino armastaja juba. Olete ehk kuulnud Solarise kino korraldatavast Emme ja beebi kinopäevast? Meie emotsioonid sellest on nii head ja värsked veel, et katsun täna-homme väikse postituse sellest ka teha.

Aga peale kino nagu ikka, uudistasime ka veidi Solarises ringi. Külastasin ma lemmikpoode Hemtexit ja Tigerit. Tiger on pood, kust ALATI leiab midagi ägedat. Nii kaua, kui nad Eestis tegutsenud on, siis mina ei ole sealt poest veel tühjade kätega väljunud. Kusjuures vaatasin, et neil on uus eestikeelne kodulehekülg nüüd avatud, vaata siit.

Täna väljusime sealt peale Halloweeni muhvinipaberitega ja ühe eriti kihvti tootega :)

Meil on nüüd oma väike kommipood. Ütlen ausalt, selline väike masin on mu lapsepõlveunistus olnud. Ma ei teagi miks ehk on süüdi filmid, kus seda näinud olen ja salamisi endale soovinud.
Mul on taoline vintage masin juba tükk aega Ebay wishlistis olnud. Mõtlesin, et kui poeg suurem siis ostan ära. Kuna praegu ta komme ei söö siis ei ole seni ka mul ahvatlusi. Aga kui Tigeris seda nägin, siis ei olnud enam pikka mõtlemist. Hind oli ka soodne 4 € vaid.
Ega ta nüüd nii eriline asi pole, aga nii vähe on õnneks vaja. Muideks need Maasikapallid, mis ka Tigerist pärit (hind 1 €) on sinna sisse natuke liiga suured. Sobivamad on nagu karbil näidatud M&M suuruses kommid. 

Täna sööme kommi, homme sööme kommi... 


teisipäev, 27. oktoober 2015

2-aastase sünnipäev Miki Hiire stiilis

Kuna blogil on sünnipäevanädal - meil on ju käimas Pagaripoiste tordiloos Osa saab võtta siit :)
Siis on seepärast mõtted sünnipäeva teemade peal. Kes ehk mäletab, kunagi suvel jagasin Miki Hiire sünnipäeva peotarvikute pilte, mida sai välja printida ja ka endale selles stiilis pidu korraldada.

Mul on hea meel, et see postitus oli siis inspiratsiooniks suure Miki sõbra sünnipäevaks. Ja vist isegi lubasin hiljem pilte näidata. Täna ongi see päev, kuna tundub õige aeg suve meenutada ja neid sünnipäeva pilte ka teile näidata.Lipud ja muhvini kaunistused siit, taldrikud, laualina ja muud peotarvikud pärit Pidupidu.ee

Klaasist Miki-Minni temaatilised pudelid pärit Lastecatering.eeTort, kohalik supper kodukondiiter :) 
Veel Miki Hiire tordi inspiratsiooni saab vaada siit

Uut lastetuppa Halensist

OMG! Kus ma varem olen olnud? Teadsin küll Halensi kataloogi ja tuleb tunnistada, et kunagi olen sealt isegi tellinud. Nüüd Tallinnas elades, on kõik käe-jala juures ja internetis on valikut tohutult ning ma pole Halensisse piilunud vähemalt 5-6 aastat. 

See on ilmselgelt viga olnud. Elu on ka Halensi jaoks edasi läinud ning neil on korralik e-pood. Lisaks on viimasel ajal ta jälle kuidagi rohkem ja rohkem silma hakanud jääma ja seda just oma ilusa kodusisustuse valiku poolest. Aitäh teised blogijad!

Ja nagu ikka...

Suundusin kohe otsima põnevaid sisustustooteid lastele ja minu lemmikud on praegu teie ees.
Minu tähe armastus ei ole vist jäänud märkamata ja seepärast selline valik. 

Korralikku lastetuppa kuluksid mul ära pikad külgkardinad ja nendega sobiv vaip ning padjakatted. Lapsele pole voodipesu kunagi liiga palju ning meie pimedasse aega kulub üks meeleolulamp igati ära. Need on just minu maitsele asjad ja leiaks kindlasti tee meie koju, äkki ka teie? :) 
(Viited toodetele on välja toodud piltide all).
Vaata tooteid: vaip - voodipesu - lamp - padjakatted- kardinad 


Teise valiku panin kokku mõeldes Katsile, kuna tean, kuidas tema armastab geomeetrilisi mustreid ja mustreid üldse. Usun, et just need tooted oleks tema lastetuppa tee leidnud :)


Vaata tooteid: kardinad - vaip - korv - küünlaalus - voodipesu Ehk oli minu postitusest kasu ja leiate ka taas tee Halensisse. Kas olete sealt viimasel ajal midagi ägedat soetanud?Pildid pärit Halensist

esmaspäev, 26. oktoober 2015

Isikupärased pildiraamid

Mul on vahel tunne, et minust võiks teha saate kogujatest, sest ikka ja jälle leian ma kodust asju, mida ei ole raatsinud ära visata. Ja noh, mees ka ütleb nii mulle vahest. Üheks mitte "ära visata" kategooriasse kuuluvad erinevad poja sündi ja kasvamist tähistavad esemed. Alates luttidest, kuni Lusikapeo kutseni ja neid esemeid tuleb kuus ikka paar tükki juurde. Tegelikult ma ikka mõtlen, kas ja mida alles hoida ja päris lootusetu rämpsukoguja ma ikka pole :)

Näiteks, mis ma tegin luttidega, mida ei raatsinud ära visata? Sellest on mul isegi postitus, loe siit.
Ehk nendest sai pildiraamile kaunistused.Tegemine on lihtne, vaja on:
  • lutte
  • pildiraami
  • liimi, mina kasutasin kuumaliimi püstolit
  • hiljem ärge unustage fotot lisamast :)


Ja aeg-ajal kingitakse lilli, kus lillekimpu on lisatud väikse pulgakese otsa mõni lind, loom või liblikas. No ja, kui mul poeg sündis siis ma ei raatsinud mehe poolt lillekimbus olnud karumõmmit ära visata. See oli lihtsalt armas. Nüüd leidis väike karu ka endale sobiva koha pildiraamil. Pildiraam, kuhu karu pesa tegi oli varem muideks musta värvi, kuna mulle meeldib hele skandinaavia stiil, siis sai pildiraam juba ise ka ammu uue kuue. Ja fotosi ma teile arusaadavatel põhjustel näitamiseks ei lisanud :)
Mulle väga meeldivad pildid kodus, kuna nad muudavad kodu hubaseks. Ja kogumise juurde tagasi tulles, siis ühtteist on ikka kogunenud. siis väike valik neist.


"Armastus elab siin" pärit Seinast Seina e-poest ja "Baby" pärit Hortesest


Kas teil on kodus nähtavatel kohtadel fotosi? Ja, kes soovitaks, kus on kõige mõistlikum fotosi ilmutada? On ehk soovitusi?

Frozen 3D nukud Anna ja Elsa

Kas teie tütrele meeldib ka Frozeni multikas, mulle tundub, et selle multika armastus ei lõppe veel niipea :) Mida teha siis, kui laps soovib ka endale multikast pärit Annat ja Elsat. Aga tunnistame ausalt, ega kõiki mänguasju ei saa lapsele osta, lõpuks hakkab rahakotile. Aga mis siis ikkagi teha?

Leidsin Ohmyfesta blogist lahenduse - 3D nukud Anna ja Elsa. Kui printer kodus olemas ja paberit ka, siis saab need armsad nukud endale ise meisterdada. Nii on kõik õnnelikud, ema - kes väikse kulutuse eest lapse rõõmsaks sai teha. Ja lapse rõõmust ei pea kindlasti rääkima :)

pühapäev, 25. oktoober 2015

Populaarsed postitused nr 2

Kahe aasta jookusl on olnud palju põnevaid teemasi ja millal siis veel on kõige õigem aeg väike kokkuvõte teha, kui nüüd? Blogil täitus just teine aasta päev ja vaatasingi üle, mis teemad kõige rohkem on lugemist leidnud. Kuna populaarsetest postitusest tegin ülevaate, kui oli 100 postitus, siis, et oleks aus, vaatasin šeekord vaid viimast aastat. Ja 10 populaarsemat on:

10. Voodi nagu maja, lugu põnevatest vooditest, loe siit


9. Tore postitus huvitavast rasedate rõivabrändist, loe siit8. Kuidas teha Frozeni Elsa patsi, loe juhendit siit.


7. Lugu puukidest ja borrelioosist ehk September oli borrelioositeadlikuse kuu, loe siit


6. Kui igemed sügelevad , loe siit. Tagantjärele on endalgi hea lugeda ja meenutada, kui kaua me poja esimest hammast ootasime. Enne esimest sünnipäeva oli hammas olemas :) 


5. DIY Tutikestega vaip lastetuppa, loe siit. Tunnistan ausalt, et mu projekt on veel poolik, loodan, et selle aasta sees jõuab see lõpuni :) 


4. Kõik värvimishuvilised on blogisse igati teretulnud, rõõm on näha, et Minu väikesed ponid värvilehed on üsna popiks kujunenud. Pildid leia siit
3. 12 ideed, kuidas ruumi säästa. Loe siit, kuidas väikses korteris või lihtsalt nutikalt ruumi kasutada, et veidigi ruumi juurde saada. 


2. Veel nippe ehk 8 ideed teibiga mängudeks, loe siit1. Kõige populaarsem lugemine oli lugu tasuta beebipakkidest loe siitUsun, et põnevaid lugusi on veelgi, aga need olid siis kõige popimad. Muideks, kas tordi jagamisest ikka võtad osa? Kui ei siis veel on aega, loe täpsemalt siit :)Jääaeg värvilehed

Eile ja kohe-kohe on taas kordus TV3-s üks armastatud animafilme Jääaeg. Usun, et me pole ainsad, kellele meeldivad need lõbusad tegelased. Täna jagangi värvimiseks just Jääaja värvipilte, paar pilti kohe olemas ja rohlem pilte välja printimiseks siit.

Blogis on nüüd leht, kus kõik postitatud värvilehed on kenasti koos, vaata siia.
Head värvimist :)


Pildid Coloringpagesabc.com

laupäev, 24. oktoober 2015

Pagaripoiste tordiloos

Tere taas, nagu hommikul kirjutasin, loe siit, siis täna on Sinu laps blogil sünnipäev ja 
nagu toredale päevale kohane siis tähistame seda ikka koos tordiga, kuidas siis muidu :)
Et ka teie sünnipäeval maitsva Pagaripoiste Kohupiima-küpsisetordiga suu magusaks saaks 
siis läheb lahti tordiloos. 


Loosist osavõtmiseks: 


  • ole blogi jälgija Bloggeris, klikkides siia või Bloglovin´is klikkides siia 
  • kliki Meeldib blogi Facebooki lehele siin 
  • kliki Meeldib Pagaripoiste Facebooki lehele siin 
  • kui soovid lisahäält siis jaga loosi pilti Facebookis. Kirjuta pildi alla Jagatud, pilt asub siin. 
  • kirjuta siia postituse alla oma nimi ja emailiaadressVõitja teen teatavaks 31.oktoobril blogis 

Head loosiõnne :) 

Sinu laps blogi 2-aastane!

Hei, hei!

Täna on tore päev, sest just täna kaks aastat tagasi oli Sinu laps blogis esimene postitus.
Palju palju õnne meile :)

Meenutuseks kahe aasta tagusest ajast, miks blogi sündis. Blogi taga on kaks sõbrannat-töökaaslast, kes tahtsid oma igapäeva ellu veidi vaheldust ja mida siis ikka noortel naistel teha, kui rääkida lastest. Meie sooviks ei olnud teha tüüpilist beebiblogi, mis räägiks "kõhu kasvamisest" ja kõigest sellega kaasnevast, vaid teha seda veidi teisiti. Näiteks jutustada kõigest sellest, mis meile endile huvi pakub, silma jääb ja mis oleks seotud ka lastega. Ning nagu näha, siis teemasi jagub, jutte on lastetubadest - hammaste tulekuni. Nagu ütlus on:" Ja juttu jätkub kauemaks!" :)

Ja mida siis kaks sõbrannat sünnipäeva puhul ikka teevad, kui saavad kokku ja lobisevad, nii tegime ka meie :) Lisaks sellele saime maiustada Pagaripoiste Kohupiima-küpsisetordiga, mis oli ülimaitsev. Just sobilik sünnipäevalauale ja sõbrannaga kohvitamiseks, tükk või paar kohvi kõrvale.
Mulle meeldis, et tort oli mõnusalt mahlane, see on tehtud liivataignapõhjale, keskel siis kohupiim ja võiküpsised, peal martsipani kiht ja kaunistuseks šokolaad ja beseelilled. Kats ka kiitis ja lubas järgmine kord sealt seda sama ostma minna. Tõesti maitev oli, kusjuures märkasin, et nende e-poes jagatakse ainult kiidusõnu selle tordi kohta, nii et me pole ainsad :)

Kel huvi siis Pagaripoiste maitsvaid torte, kooke, kringleid ja kõike muud magusat ning soolast on võimalik kohapeal osta või teha seda eritellimusena. Näiteks lastele on neil ka tore valik - Pipide, Sipsikute, Miki Hiirtega tordid, piilu siia või hoopis oma fotoga tort, vaata siit. Ja kui unustad kiiruga tordile küünlad ostmata, siis ka küünlad saab tordile sealt osta. Kas pole tore :) Pagaripoiste tooteid saab osta nende kohvikutest, vaata asukohti siit või ka e-poest siit.

Kui tekkis ehk küsimusi, miks räägin Pagaripoistest, siis nendega on meil oma "lugu". Üks nende Tallinna kohvikutest asub just meie kontori lähedal ja teate seda tunnet, kui keha ei suuda ennast kontrollida ja jalad vaid liiguvad ning viivad sind teadmata suunas edasi? Nagu hüpnoosi all? Noh just see võib juhtuda, kui hommikul tühja kõhuga tööle tulla ja Pagaripoiste kohvikust mõõduda, ilma sinna sisenemata ei saa sealt mööda minna :) Ja väljudes on ühes käes soojad ja isuäratavalt lõhnavad saiakesed ja teises käes aurav kohvitops. Mis siis, et kontoris kohvi saaks :)

Ja teine "lugu" on ka :) Pagaripoisid olid nii toredad, et jagavad meiega rõõmu väikse blogi sünnipäeva üle ja tahavad ka teie sünnipäeva või mõne muu toreda koosviibimise maitsvaks teha. Kes juba eile ehk vihjest aru sai, siis jah, kohe-kohe läheb käima Sinu laps blogi sünnipäeva puhul tordi jagamine :)Veidi kannatust ja tulge peatselt piiluma, millal tordi saab.

Aga blogi sünnipäeva juurde tagasi tulles, täname kõiki meie lugejaid, eriti veel neid, kes julgevad endast märku anda. Igati tore, on saada tagasisidet ja näha, et asjad, mis meile endile korda lähevad, lähevad korda ka teile. Aitäh teile ja uue hooga edasi :)

PS! Kuidas uus kujundus meeldib?  :)

reede, 23. oktoober 2015

Lindexi ja H&M´i Halloweeni lastekollektsioonid

Uhh, ütlen austalt, et enam ei plaaninud Halloweenist rääkida, kuna postitusi tuli juba paras ports. Aga just hetk tagasi potsatas mu e-posti kiri Lindexi laste Halloweeni kollektsioonist ja kuidas siis muidu, kui pean teile ka pilte jagama :)Rohkem Halloweeni teemalisi riideid leiab Lindexi kodulehelt siit ja veel, vaatasin, et Lindex on lahenda konkursi käima lükanud ja ootavad pilte hirmsatest lastekostüümidest ja uhhh 3 esikohta saavad kinkekaardid, mille väärtused on vastavalt kohtadele 100 €, 70 € ja 50 €. Tutvu võisltuse reeglitega siit. Tasub igatahes osavõtta, auhinnad on seda väärt  :) :)

Kui ideid ei ole, siis piilu blogi eelnevat Halloweeni kostüümide postitust, kus on välja toodud veebileht, kust võib leida palju inspiratsiooni, vaata siit.  

Et, mitte piiruda ainult Lindexi kollektsiooni jagamisega, siis piilusin ka teisi brände, leidsin veel näiteks H&Mi Halloweeni kollektsiooni, millest ka pilte jagan. Rohkem H&M´i Halloweeni lastekollektsooni riideid, leiab siit. Loodan, et midagi huvitavat jäi silma, mulle küll jäi :) Pildid Lindexi ja H&M´i lehtedelt
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...