neljapäev, 26. märts 2015

Kiikuvad oksariiulid


Tõstke käsi püsti, kellel on koju kogunenud palju pehmeid mänguloomi?
Oma ruumipuuduse lahendamiseks leidsin ühe laheda idee - kiikuvad oksariiulid.
Vaja läheb vaid sobivas mõõdus ja pikkuses jämedamat oksa, käsisaagi, elektritrelli aukude puurimiseks. Riputamiseks köit, teipi ja riputuskonkse.
Täpse tööjuhendi leiab Garden Therapy blogist.

Pildid pärit Garden Therapy blogist. 

reede, 20. märts 2015

DIY - 9 ideed, mida teha dinosaurustest


Lapse kasvades jäävad mänguasjakasti hunnik lelusi, mis enam huvi ei paku. Kindlast on see olukord paljudele tuttav. Kui sealt võib leida näiteks dinosaurusi, siis siin on paar ideed, mida nendega teha annaks.

1. Dinoseebid, kes ise kodus seepi teha armastavad, siis huvitav idee neile. Tegemisõpetus Tinorottenpeanuts.com blogist. Selle kavatsen kunagi, kindlasti ise järgi proovida.2. Suuremast dinosaurusest saab teha näiteks sellise serveerimiskandiku - tegemisõpetuse leiab Hostess with the Mostest blogist3. Taime sõpradele lillepott - dinosaurus, idee Junk-culture blogist.4. Lugemis huvilistele omapärane järjehoidja - idee Mywhiteideadiy.com-ist5. Vannituppa hambaharja hoidjaks, tegemisõpetus Guppytales blogist. 6.  Veel vannituppa - wc-paberihoidja, idee The Chic Site blogist. 7. Kooli- või töölauale äge telefonihoidja, tegemisõpetus Eatsleepmake blogist. 7. Lauale dinosaurus sahtlinupud, idee Aparment therapy blogist. 8. Ja veel, kooli- või töölauale kirjatarvete hoidmise komplekt, tegemisõpetus Tea and craft blogist.9. Peolauale - dinosaurus küünlahoidja, tegemisõpetus The Sweetest occasion blogist.Kena kevade algust! Kuna nädalavahetuseks lubas veel külma, lund ja lörtsi, siis võiks oma tubast aega veeta ühe dinosauruse diy meisterdamisega :) esmaspäev, 9. märts 2015

Lapsed sööma


Täna taas jagan vahvat ideed, kuidas oma last paremini sööma saada. Blogija Lisa Storms igatahes valmistab nii oma lastele lõunat kaasa. Kes proovib järgi? 

Vaata inspiratsiooniks ka varem blogis olnud sarnast ideed, viite leiab siit.  Pildid Lisa Storms blogist
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...