teisipäev, 3. november 2015

Kastanid - kastanid

Praegu on ilmad lihtsalt nii ilusad ja võimalusel võiks väljas olla nii palju, kui saab. Meie igatahes üritame. Kui nädal-paar tagasi oli sügise värvimängudest inspireeritud postitus leheloomadest siis täna tuleb teine, sügise "must be" ehk kastaniloomad :)Ei mäletagi, millal ma viimati kastaneid sai koju toodud, aga täna oli lihtsalt selline tunne ja nii korjasimegi pojaga väikse kotitäie neid. Loomi me nendest ise valmistama ei hakanud, järgmine aasta ehk kui poeg suurem. Aga tahtin hoopis jagada paari ideed, mis on ehk veidi teistsugused võrreldes tavapäraste kastaniloomadega st tikkud + kastanid, teate küll :)

Esimeseks on kastaniteod, idee pärit Krokotak.com lehelt, sealt leiab ka päris hea pildimaterjali, mille abil tigusi meisterdada.

Ja teiseks ämblikud, nende puhul kahjuks nii head tegemisõpetust jagada pole. Aga vajaminevad materjalid on lisaks kastanitele, hambaorgid ja silmad ning kui on siis tammetõrumüts. Idee pärit Flickrhivemind.netJa viimaseks on seened, mida sellel sügisel eriti polnud, idee pärit Kokokokids.ru blogist, mida tasub vaadata, kuna seal on teisigi kihvte seenemikke. Ka nende seente tegemisõpetuse leiad sealt.
Aga mida mina siis kastanitega tegin? Panin otses mõtted purki :)
Kas teie olete sellel sügisel kastanitest loomi või koju dekoratsiooniks kasutanud? 


1 kommentaar:

  1. Mulle ka kastanid meeldivad, tassin neid iga sügis koju. Kasutan niisama dekoratsiooniks kodus ja suurem laps on meisterdanud ka :)

    VastaKustuta

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...