pühapäev, 1. november 2015

Filmisoovitus - Hotell Transilvaania 2

Panite ehk tähele, et käsime sellel nädalal Solarise kinos Emme ja Beebi Kinopäeval. Meie valitud filmiks oli "Hotell Transilvaania 2".

Kes veel multifimi näinud pole, siis soovitan soojalt seda kindlasti vaatama minna. Täna on ka selleks ideaalne aeg ju, just on lõppenud Halloweeni möll.

Millest film räägib?

Olete äkki näinud esimest osa?  Kui jah, siis teate, et filmi sisuks on see, kuidas vampiiri maailm seguneb inimeste omaga - krahv Drakula tütar Maivis on abiellunud inimesega - Johnnyga. Teises osas juhtugi see, mis on abiellunutele tavapärane :) perre sünnib laps. Ja siis algavad seiklused, kuna Maivis tahab lapsele paremat elu inimeste juures, aga krahv Drakula loodab, et väike lapselaps on ikka vampiir ning et tütre pere vampiiride juurde ikka elama jääks.
Minu arvates oli film toredalt kaasahaarav ja eesti keelne dubleerimine annab sellele ka palju juurde. Vaatasin, et peale lugemas on nii palju tundud näitlejaid, lauljad ja teleinimesi, näiteks nagu Ott Sepp, Marilyn Jurman, Marika Korolev, Tiit Sukk, Anu Lamp, Märt Avandi, Tarvo Krall, Rolf Roosalu, Egon Nutter, Getter Jaani, Anti Kobin, Anu Välba jne. Mina tundin ära ainult Maire Aunaste hääle :)

Täpsemalt saab filmiga tutvuda siin.Kusjuures film, oli eelmise nädala populaarseim Eesti kinodes, vaataja numbrid räägivad enda eest :)


Pilt Solarise kino lehelt

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...