kolmapäev, 25. november 2015

Aasta Kodu 2015 lastetuba

Ajakiri "Kodu & Aed" on minu lemmikuid ajakirju ja juba viieteistkümnentat korda korraldavad nad konkursi Kodu Kauniks, mis siis mõeldud kodu-ja aiaomanikele. Igal aastal ootan ma põnevusega, millised on esitatud kandidaadid, kuna olgem ausad teiste kodusi on ikka põnev piiluda ja kui nad kaunid ja omapärased ka veel on.

Ka sellel aastal konkurss toimus ja võitjad on juba teada. Eile õnnestus mul näha peavõidu saanud Aasta Kodu 2015 kodu, videot siis, mitte ise kodukülastust teha. Kuna kodu oli just nii minu maitsele siis jagan videot ka teiega.

Eelnevalt veel - võidu viis koju Anna Lutter, kes ehk on kuulnud-näinud, siis tal on oma õmblusettevõte, tutvu siin. Ka Sinu laps blogis on Anna tootest juttu olnud, nimelt tema tehtud oli lipsukomplekt isale ja pojale, mis oli blogi Isasepäeva kingisoovitus.

Aga nüüd tagasi Kaunis Kodu konkursi juurde. Igatahes Annal on tõesti kaunis kodu ja mulle meeldis ka tema poja jaoks kujundatud lastetuba - mõnusalt lihtne ja läbimõeldud, ehe näide skandinaavialikust lastetoast.

Kes ehk eile Kanal 2-s Reporterit vaatas, võis Aasta Kodu 2015 saatelõiku näha. Kes aga ei näinud, siis jagangi siinkohal seda ka teiega. Videot saab vaadata siit.


Pilt Kodu & Aed

Kel soovi teiste võitutega tutvuda siis saab seda siit.

Mina aga soovin Annale ja ta perele võidu puhul palju palju õnne ja jälgin rõõmuga tema tegemisi edasi :) 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...