reede, 23. oktoober 2015

Lindexi ja H&M´i Halloweeni lastekollektsioonid

Uhh, ütlen austalt, et enam ei plaaninud Halloweenist rääkida, kuna postitusi tuli juba paras ports. Aga just hetk tagasi potsatas mu e-posti kiri Lindexi laste Halloweeni kollektsioonist ja kuidas siis muidu, kui pean teile ka pilte jagama :)Rohkem Halloweeni teemalisi riideid leiab Lindexi kodulehelt siit ja veel, vaatasin, et Lindex on lahenda konkursi käima lükanud ja ootavad pilte hirmsatest lastekostüümidest ja uhhh 3 esikohta saavad kinkekaardid, mille väärtused on vastavalt kohtadele 100 €, 70 € ja 50 €. Tutvu võisltuse reeglitega siit. Tasub igatahes osavõtta, auhinnad on seda väärt  :) :)

Kui ideid ei ole, siis piilu blogi eelnevat Halloweeni kostüümide postitust, kus on välja toodud veebileht, kust võib leida palju inspiratsiooni, vaata siit.  

Et, mitte piiruda ainult Lindexi kollektsiooni jagamisega, siis piilusin ka teisi brände, leidsin veel näiteks H&Mi Halloweeni kollektsiooni, millest ka pilte jagan. Rohkem H&M´i Halloweeni lastekollektsooni riideid, leiab siit. Loodan, et midagi huvitavat jäi silma, mulle küll jäi :) Pildid Lindexi ja H&M´i lehtedelt

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...