esmaspäev, 12. oktoober 2015

Kui tark vanem sina oled?

Kas olete märganud Siseministreeriumi teavituskampaaniat vanematele, mis käsitleb teie teadmisi tubakast? Mina igatahes märkasin.

Tarkvanem.ee lehelt saab infot küsimustele - kas ja kui vanalt rääkida oma lapsele tubaka teemadel. Lisaks, kui kahjulik on vesipiip, huuletubakas või e-sigarett? Kas teie teate? Tegin oma teadmistekontrolliks huviga testi, mida ka teie saate teha siit.
Minu tulemuseks - alati saab paremini. Nõustun, et tubakatoodetesse ja nende negatiivsetesse mõjudesse ei tasu kergekäeliselt suhtuda. Lapse organism on ju mürkidele väga vastuvõtlik nind noores eas tehtud valikud võivad jätta kustumatu jälje. Lapse kasvatamise puhul pole ühte õiget lahendust, vaid see on pidev protsess.

Juba varakult ja õieti paika pandud piirid, õpetavad lapsi paremaid valikuid tegema. Vanem saab mõjutada lapse suhtumist ja otsuseid, et olla tubakavaba,

Vii ennast kurssi, Tarkvanem.ee nõuandla lehelt tubaka, alkoholi, narkootikumide kahjulikkusest oma lapsele, vaata siit ja hoia Tarkvanem.ee tegemistega end kursis Facebooki lehel siin.PS! Mind kohutavalt häirivad väikelastevanemad, kes laste juuresolekul suitsetavad. Palun sääske nende tervist ja üritage nende jaoks sellest pahest loobuda. Mina olen just see naine, kes "neile" midagi ütlema kipub. Alles paar päeva tagasi oli kodu lähedal pargis ca 3 aastase lapsega noor ema, kes istudes lapse kõrval rahulikult suitsetas. No ei, ei ole hea vaatepilt...

Kas teie tegite Tarkvanem.ee lehelt testi? Kuidas tulemused olid? Ning olge head kommenteerige, kuidas teie suhtute vanematesse, kes laste juuresolekul suitsetavad? Kuidas olete teie käitunud?


Pilt ja video Tarkvanem.ee lehelt

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...