neljapäev, 29. oktoober 2015

Emme ja Beebi Kinopäev Solaris kinos

Eile vihjasin oma toredast päevast koos pojaga, nimelt me otsustasime kinno minna. Temal oli see esimene kinokülastus. Kuna Solaris kino jääb kodule kõige lähemale ja pean seda kino üldse oma lemmikuks, siis ikka aeg-ajalt hoian filmikaval silma peal. Väikse lapsega kodus olles ei ole, aga eriti võimalik kinos käia, kuna see eeldab head planeerimist ja küsimust, kelle hoolde laps jätta. Vähemalt nii arvasin enne eilset kinokülastust. 1,3 aasta jooksul olin saanud nii kinos käia vaid ühe korra ja siis käisin Pahupidi vaatamas.

Solaris kino annab ikka õnneks endast märku ja saadab vahel e-mailile oma uudiskirja. Pea aasta aega tagasi märkasin ma kirja, kus kutsuti Emme ja Beebi Kinopäevale. Mõtlesin, et oleks tore minna, aga poeg on veel väike ja kuidas ma ikka seal temaga toime tulen. Sellest kartusest jäi minemata.
Vihjeid Kinopäevast tuli vist korra kuus, aga olin enamus aega Tallinnast eemal ja kui lõpuks sügis tuli siis juba ausalt õeldes ootasin nende kirja. Käisin üle päeva kodulehel piilumas, millal ometi üritus toimub :) Sest oli kindel plaan minna.

Kui lõpuks see päev saabus, siis läksime. Valmistasin enne kodus korralikult ette nagu ikka - mähkmed, söök, jook, puhtad riided + mõni mänguasi. Kartsin kõige hullemat, et laps ei pea seal kaua vastu ja hakkab jorisema ning keset seanssi peame lahkuma.

Mis siis Kinopäev endast kujutas?

Kõige eest on hoolt kantud, parkida saab nagu ikka Solaris Keskuse parklas, kes tuleb vankri või käruga siis 3. korrusel on kinopiletite müügileti lähedal käruparkla loodud. Lisaks saab garderoobis vajadusel mähkimislauda ja niisked salvrätikuid kasutada.


Eilse Kinopäeva kavaga ja piletiinfoga saab tutvuda siin


Nagu kavas seisis paluti kohale tulla tunnike enne filmide algust. Kohapeal tutvustati lastele ja nende vanematele erinevad tooteid ja jagati kingitusi. Seekord olid oma tooteid tutvustamas näiteks:


Lisaks meisterdas Väike Päike lasteklubi lastega Isadepäeva kaarte ja jagas õhupalle. See tunnike läks kiiresti, kuna uudistamist jagus küllaga. Kilekotike kingituste ja uue infoga ootab kodus läbivaatamist.

Kell 11 algas kinosaalis Apotheka loeng nohust ja kuidas sellest jagu saada. Ning kell 11.15 algaski film. Sellel päeval oli valikus kolm võimalust: "Hotell Transilvaania " eesti või vene keeles ning "Mina, Earl ning surmasuus tüdruk". Meie valik oli eesti keelne "Hotell Transilvaania 2", filmist lähemalt räägin ehk mõni teine päev :)

Filmi alguses olime kenasti oma kohtadel. Kusjuures saal on lastesõbralikum - terve filmi põlesid nõrgalt tuled ja heli oli ka tavapärasest vaiksem. Tore tõdeda, et iga pisiasja peale oli nii mõeldud.

Seansi jooksul, kogunes osa lapsi ja nende vanemaid saali ette, istetoolide ja ekraani vahelisele alale, kuhu oli loodud mänguala. Peagi suundusime ka meie sinna. Lapsel oli igatahes tore mängida ning sotsialiseeruda ja mina sain filmi kenasti lõpuni vaadata.

Pean ära märkima, et vaatajatest oli ka paar isa ja tundus, et paljud emad olid tulnud koos sõbrannaga. Koos on ikka lõbusam.


Vabandan kehva kvaliteedi pärast, pilt tehtud telefoniga 

Kokkuvõtteks, olin meie päevaga väga rahul. Saime kenasti terve seansi kinosaalis olla ja ei pidanud jorina pärast saalist põgenema :) Kusjuures ma isegi ei mäleta, et keegi lastest oleks kõva kisa teinud, tundus, et kõigil oli tore olla.

Kuna meie esimene filmikülastus mõõdus nii edukalt siis on juba plaan järgmine kord ka kindlasti minna. Ja siis on meid juba rohkem, sest sugulane soovis oma lapsega kindlasti tulla :)

Igatahes mina jään Solarise kino uudiskirja Emme ja Beebi Kinopäeva kohta ootama ja soovitan neil, kellel olid ehk samad hirmud, mis minul, siiski kindlasti minna. Usun, et ei pea pettuma. Praegu kahetsen ainult seda, et ma varem sinna ei läinud :)

Kel soovi järgmine kord Solarise Emme ja Beebi Kinopäevast osa võtta, siis kõige lihtsam viis selles teada saada on registreerida ennast kino uudiskirja saajaks. Registreerida saab siin või jälgida nende tegemisi läbi Facebooki siin. Küll Solaris kino märku annab, millal Kinopäev jälle toimumas on.

Kas teie olete käinud Solarise kino Emme ja Beebi Kinopäeval? Millised on teie kogemused?Pildid pärit Solarise kino facebooki lehelt

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...