kolmapäev, 7. oktoober 2015

12 ideed, kuida ruumi säästa

Kui sul on väike kodu, aga on vaja leida ruumi uue ilmakodaniku jaoks? Jagan paari ideed, kuidas veidigi ruumi säästa.

1. Kasuta peidetud hoiustamiskohti. Tavaliselt on alati vaba ruumi voodite all, seda pinda saab ideaalselt ära kasutada, kui võtad kasutusele plastikkastid, Jyskis on täpselt sobivad, vaata siit.
2. Kasuta tv alusena kummutit, teleka alus võtab tavaliselt alati palju ruumi. Kui korter on väike, näiteks ühe toaline, siis tasub ruumi säästmiseks kasutada tv alusena kummutit. 
3. Kasuta seinale kinnitatavat mähkimisalust, selline alus säästab tohutult ruumi, müügil Nagu uus e-poes siin. 
4. Kasuta kokkuvolditavat mähkimisalust, säästad veel rohkem ruumi, kui seal on vanni kasutus võimalus, müügil Beebimaailma e-poes siin.

5. Beebile magamiseks vali algselt minivariandis voodi, Beebimaailmas, on üliarmas ümmargune võrevoodi, vaata siit. 6. Peale minivoodit vali võrevoodi, kus on sisseehtiatud kummut ja mähkimisalus, müügil näiteks Beebipood e-poes siin. 


7. Kasuta käru, mis käib väga väikseks kokku, ideaalne on Quinny Zapp (supper kogemused, kiidan heaks :)), saada näiteks 4kids.ee e-poes siin. 8. Kasuta tavapärase söögitooli asemel lauale kinnituvat, saadav näiteks Beebimaailmast siit.

9. Kasuta kummutipealset mähkimislaua alusena.


Pilt Mom.me


10. Pane võrevoodile rattad alla, nii saad seda vajadusel erinevatesse kohtadesse liigutada. 11. Mänguasju hoiusta hoopis seintel, kasuta näiteks kiikuvaid riiuleid, nagu siin12. Kui lapsel oma tuba pole, siis kujunda lastenurk hoopis oma magamistuppa
Kas leidsin enda jaoks kasulikke ideid? Või ehk kasutad juba mõnda neist? Kui sul oleks veel mõni idee, kuidas ruumi säästa, siis jaga seda kommentaris :) 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...