neljapäev, 17. september 2015

Uut minu pikakoivalisele Lindexist

Paar päeva oli blogis vaikus, kuna käisime lõuna poolt veel suve otsimas. Leidsime ka :) Otepää elanikel on ikka vedanud, et nii kaunis kohas elada saavad. Kuna reisi ajal, meie väiksel härral kõik kaasavõetud püksid kasutust leidsid ja üleüldse, on tal enamus pükse lühikeseks jäänud või kohe jäämas. Oli viimane aeg midagi ettevõtta.

Tagasi tulles tegimegi peatuse Lõunakeskuses, kus otsisin kohe ülesse Lindexi. Kuna nende valik on mulle alati meeldinud, nende lasteosakonnas pole ma samuti pidanud pettuma. Ja sealt uued dressipüksid pärit ongi.


Püksid Wild (viidet ei leidnud) ja hallid tähtedega, viide siin.

Oleksin tahtnud poes rohkem veidi ringi vaadata, aga aeg surus peale. Nüüd tegin nende kodulehel kiire ülevaate, mis Lindexis lastele st poistele sellel sügisel üldse pakkuda on. Ja paar minu lemmikut on praegu teie ees.

Ideaalselt meie hallide dressipükstega läheks kokku see mõnus dressipluus, viide. 


Nunnu triibuline kampsik, viide siin. 

Ja mõnusa karvaga soe parka, viide siin. Kuna olen talveks kombeka - jope otsingul siis see võiks täitsa üks variant olla. Mida teie eelistate väikelapsele, kas jopet + sooje pükse või kombekat? Lisaks on Lindexil sellel sügisel kollektsioon Into the WOODS, kus on huvitavate piltidega ja detailidega lasteriideid. Vaadake ise :)Pildid pärit Lindexi kodulehelt

2 kommentaari:

  1. Minul on hetkel 3,5.a pojal igaks talveks kombekas õues ja lasteaias toimetamiseks ning linnas ja autosõitudeks jope/parka. Esimesel talvel oli talle ainult kombe ostetud ning see oli üpris tüütu, kui oli vaja külma autosse istuda, aga samas sõit kestis pikemalt. Ja nüüd pisikesele tütrele on ka teiseks talveks sama plaan kombe õues hullamiseks ning linnas käikudeks ja autosse jope.

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Aitäh sulle Kerli, sinu põhjendus, miks oleks vaja nii kombekat kui ka jopet, on päris hea. Kuna meil on vaja ka tihti pikemaid autosõite teha, siis pean vist ka mõelmat varianti kaaluma.

      Kustuta

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...